חשד: החשוד בתקיפת בן ציון ברח מהארץ

בעוד הראיות נגד רומן אלייב, אחד החשודים בתקיפת בועז בן ציון, הולכות ומצטמצמות - החשוד השני בתקיפה, מוחמד יונס, עדיין לא אותר. לחדשות 2 באינטרנט נודע כי במשטרה חוששים שיונס נמלט מישראל. מלבד יונס, מחפשת המשטרה אדם נוסף החשוד בתיווך בין דניאל זנקו לתוקפים

רומן אלייב, מובא למעצר (חדשות 2)

בשבועות האחרונים התנהל מצוד אחר רומן אלייב ומוחמד יונס בחשד לתקיפת סוכן השחקנים בועז בן ציון. אתמול נעצר אלייב, לאחר שהסגיר עצמו למשטרה, אך עקבותיו של יונס נעלמו כלא היו.

גורם במשטרה אמר היום לחדשות 2 באינטרנט כי גובר החשד שיונס נמלט מהארץ, אך עם זאת, הדגיש, המשטרה עלתה על עקבותיו ועומדת לתפסו בימים הקרובים. בדיון בהארכת מעצרו של החשוד שכן נתפס, הציגה המשטרה מסמכים המראים כי גם לאלייב היה תכנון לברוח מהארץ, והשופטת דניאלה שריזלי אף ציינה זאת בנימוקיה להשאיר את החשוד במעצר.

מלבד יונס, מחפשת המשטרה אדם נוסף, החשוד בתיווך בין זנקו לתוקפים - כלומר חוליה נוזפת בשרשרת. בשלב זה, המשטרה מייחסת לאלייב ויונס רק את התקיפה של בועז בן ציון, בחשד לביצועה כבר נעצרו, אך שוחררו לאחר מספר ימים.

לאחר שאלייב לא זוהה במסדר הזיהוי, נותרה המשטרה ללא ראיות כנגדו. לו יימצא האדם הנוסף, המתווך שמתחת לזנקו, ייתכן ותתגבש תשתית ראייתית שתוכל להביא להעמדתו לדין. 

טופז עובר לתא בכלא ניצן

העציר המפורסם במדינה הועבר היום מתאו באבו כביר, שם שהה מאז מעצרו המתוקשר לפני שלושה שבועות, לבית המעצר ניצן ברמלה, כך מסר גורם בשב"ס.

מאז ניסיון ההתאבדות במהלכו הזריק לעצמו טופז ארבע מנות אינסולין, שהה טופז באגף מופרד, עם עציר אחד נוסף, ושניהם היו תחת השגחה של מצלמות 24 שעות ביממה וסוהרים שבדקו אותם כל עשר דקות.

במקום מושבו הנוכחי ישהה טופז בתאו עם 6 עצירים נוספים, כולם עצורי השגחה הנמצאים בפיקוח.
כפי שפורסם בחדשות 2 באינטרנט, העצירים ששהו יחד עם טופז באבו כביר קבלו על כך שהבדרן המפורסם מקבל יחס מועדף ושתנאיו טובים יותר משל העצירים האחרים.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

טופז נעצר - סיקור מיוחד:

קראו את כתב האישום המלא נגד טופז ויתר הנאשמים

צפו באחיו של דודו טופז מתעמת עם כתב חדשות 2

החשוד: ברחתי מאילת כי חששתי מדודו

מיוחד: חתונתם של טופז וחן

גרושתו של טופז דליה: זה לא אנושי

תיעוד מיוחד: כך הופללו תוקפי שירה מרגלית

טופז לכתבתנו: תיזהרי שלא תסתבכי

מכתב ההתאבדות: "קצתי בחיי"

טופז כתב לאבי ניר: "אתה עומד למות"

פרסום ראשון: נעצרו שני חשודים בתקיפת אבי ניר