חשד: צעירה דקרה בת 16 בפאב

הנערה נפצעה קל במהלך קטטה שפרצה בינה לבין אחת העובדות בפאב בשכונת הדר בחיפה. המשטרה חוקרת את המקרה וכבר הודיעה כי תזמן את הבעלים של המקום לחקירה

בת 16 נדקרה בכתפה בפאב, מצבה קל (חדשות 2. אילוסטרציה)

החופש הגדול רק החל, ואיתו מגיע גם השעמום שכנראה מוביל לאירועים אלימים: נערה בת 16 נדקרה הלילה בכתפה במהלך בילוי בפאב ברחוב בלפור בשכונת הדר בחיפה. הנערה נפצעה קל לאחר שבמקום, על פי החשד, התפתחה קטטה בינה לבין אחת העובדות.

הנערה שנדקרה הגיעה לבית החולים רמב"ם בעיר, שם דיווחה על האירוע. כוחות משטרה גבו את עדותה של הנפגעת ופתחו בחקירה. הרקע לאירוע הוא ככל הנראה: ביריונות וגילופין.

"בחקירה טענה הצעירה שנדקה על ידי עובדת בפאב", סיפרה הבוקר לחדשות 2 באינטרנט סנ"צ אתי מאירסון, סגנית מפקדת משטרת חיפה. "עד שקיבלנו את הדיווח הפאב כבר היה סגור. שלחנו ניידת לאתר את הבעלים של הפאב, שיוזמן לשימוע לאחריו יוחלט האם לסגור את המקום".

משטרת חיפה נמצאת בחודשי הקיץ בהיערכות מיוחדת במקומות הבילוי ובפאבים תחת השם: "שומר הלילה". בגלל ריבוי האירועים האלימים בקיץ ובחופש הגדול, קיימת נוכחות מוגברת של כוחות משטרה באזורי הבילוי על מנת לשמור על הסדר, ובמטרה למנוע אירועים אלימים.