השוטרים נדהמו: 4 תלמידים על מושב לשניים - בלי חגורת בטיחות

כמה תלמידים יכולים להיכנס בתוך אוטובוס אחד? מסתבר שדי הרבה. שוטרי מחלק התנועה שעסקו בפעילות שגרתית לבדיקת הסעות תלמידים נחרדו לגלות שלושה וארבעה תלמידים על מושב המיועד לשניים בלבד. התלמידים לא חגרו חגורות בטיחות. רישיונם של שני נהגי אוטובוס נשלל ל-30 יום והאוטובוסים הורדו אז מהכביש. צפו בתמונות

שוטרי התנועה שהיו בפעילות שגרתית יזומה של בדיקת הסעות תלמידים בטייבה נדהמו לגלות: באוטובוס היתה כמות כפולה של תלמידים, ובחלק מהמושבים המיועדים לשני נוסעים, ישבו שלושה או אפילו ארבעה תלמידים. כך זה נראה בתמונות הלא-שגרתיות בעליל.

משטרת התנועה מבצעת כדבר שבשגרה פעילות יזומה לבדיקת הסעות תלמידים. היום בוצעה פעילות של שוטרי התנועה בתחנת טייבה לאיתור נהגי הסעות שמסיעים באוטובוס מספר תלמידים מעל המותר.

ארבעה ילדים - מושב אחד

בשניים מרכבי ההסעות, מספר התלמידים היה גדול ואף כפול מהמותר בחוק. בנוסף, הילדים לא חגרו חגורות בטיחות כנדרש בחוק. "לתדהמת השוטרים נמצאו שלשות ורביעיות של ילדים היושבים במושבים של זוגות", סיפר ראש משרד תנועה טייבה, פקד רונן סבן.

"ההסעה הופסקה, התלמידים הורדו מהאוטובוס במקום והועלו לאוטובוס בכמות המותרת על פי החוק, כך שלמעשה כל אוטובוס ביצע שתי הסעות", נמסר עוד מהמשטרה. שני הנהגים זומנו לשימוע בפני קצין תנועה ורשיונם נפסל ל-30 יום. האוטובוסים נתפסו והוחרמו ל-30 יום.