הפרקליטות: טופז דרש מניר לבטל את "כוכב נולד"

הפרקליטות תגיש היום כתב אישום נגד טופז שבו יוצגו מכתבי איום ששלח לכאורה למנכ"ל קשת אבי ניר. בין השאר דרש טופז מניר לתלות בעיר בלונים ולהוריד תכנית ממסך הטלוויזיה. שידור חי מביהמ"ש יועבר הבוקר באתר מ-11:30

הבוקר ייפתח משפטו של דודו טופז בבית המשפט המחוזי בתל אביב. בין הראיות שיוצגו בכתב האישום שיוגש יופיעו גם שישה מכתבים ששלח טופז, לכאורה, למנכ"ל קשת אבי ניר. המכתבים מציגים את מסכת האיומים של טופז כלפי ניר.

באחד מהם דרש טופז ממנכ"ל קשת שישלם לו מיליון שקלים. אך כפי שעולה מהמכתבים, טופז לא הסתפק בהצהרת כוונות ודרש גם מפגן רצינות מניר. כהוכחה לנכונותו לשלם את הסכום, דרש טופז מניר, על פי החשד, לתלות בלונים בשכונת רמת החייל בתל אביב.

במכתב אחר דרש טופז מניר להוריד מהמרקע את התכנית "כוכב נולד" המשודרת בקשת. אך נוסף לכל האיומים הכתובים, בחר טופז בשליחים כדי להעביר את המסר ישירות לניר. כשהגיעו שליחיו של טופז לניר איימו עליו במילים: "נגמור אותך".

מקבץ העדויות מעיד לדעת הפרקליטות על אישיות בעייתית המהווה סכנה לציבור. מחר בבית המשפט צפויה הפרקליטות לטעון בבית המשפט כי טופז סיגל לעצמו מינהגים של העולם התחתון. לכן היא תבקש להשאירו במעצר עד תום ההליכים המשפטיים.

כאן בחדשות 2 באינטרנט נעביר הבוקר שידור חי מבית המשפט במהלך הדיון בו יוגש כתב האישום נגד טופז, שצפוי להתייצב באולם. השידור החי יועבר באתר החל מהשעה 11:30. 

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

טופז נעצר - סיקור מיוחד:

החשוד: ברחתי מאילת כי חששתי מדודו

מיוחד: חתונתם של טופז וחן

גרושתו של טופז דליה: זה לא אנושי

תיעוד מיוחד: כך הופללו תוקפי שירה מרגלית

טופז לכתבתנו: תיזהרי שלא תסתבכי

מכתב ההתאבדות: "קצתי בחיי"

טופז כתב לאבי ניר: "אתה עומד למות"

פרסום ראשון: נעצרו שני חשודים בתקיפת אבי ניר