בועז בן ציון שובר שתיקה: "לא מרחם על טופז"

סוכן השחקנים שהותקף על פי החשד על ידי שליחיו של דודו טופז מדבר היום לראשונה מאז חשיפת הפרשה. "לא הופתענו כשזה נחשף כי חשדנו שזה הוא", סיפר. "אני לא מבין איך מרחמים על הבן אדם"

סוכן השחקנים בועז בן ציון, שעל פי החשד דודו טופז "הזמין" את תקיפתו, שבר אמש שתיקה ארוכה והגיב לראשונה לפרשה. "חשדנו שזה הוא", אמר בן ציון למצלמות התכנית "ערב טוב עם גיא פינס".

"לא הופתענו כשזה נחשף", אמר בן ציון. כשנשאל "אתה יותר מרחם או יותר כועס?", ענה בן ציון: "מרחם בטח שלא. לא יודע, יש איזו הרגשה שכאילו מתחילים לרחם עליו. אני לא מבין איך מרחמים על הבן אדם. מה הוא נפל? הוא נפל עם 30 מיליון שקל בבנק. זה נקרא נפילה? אני מקווה שהוא יקבל את מה שמגיע לו".

בן ציון הותקף על ידי אלמונים בחודש ינואר השנה, זמן קצר לאחר שקיבל שיחת טלפון מאיימת לביתו . לאחר שהתוקפים הכו אותו בפרצופו הוא התלונן למשטרה.

טופז היום: "אני מרגיש אופטימי"

"אני מרגיש בסדר, אני אופטימי", כך אמר היום הבדרן דודו טופז, מיד לאחר שחרורו מבית החולים "וולפסון", ועם שובו לבית המעצר באבו כביר. "את העונש שלי כבר קיבלתי", אמר לעיתונאים.

כשהוא כבול באזיקים בידיים וברגליים, השיב טופז לשאלה מה בדיוק העונש עליו הוא מדבר: "יש משהו יותר גרוע מלפגוע בשמו של בן אדם? זה שאתה מדבר איתי פה". הוא גם גילה לנוכחים כי הוא עומד לכתוב ספר. "על מה הספר?", שאל אותו אחד העיתונאים. "על מה?! על אחותך!", השיב טופז.

בלילה שבין שבת לראשון אושפז טופז בבית החולים, שם עבר סדרת בדיקות, בהן א.ק.ג. ואקו לב. בבית החולים אמרו אתמול כי כל הבדיקות מצביעות על כך שמצבו הבריאותי של טופז תקין, אולם צוות הרופאים שסביבו סיפר שהוא 'שבר כלי'. בבית החולים לא לקחו סיכונים, ובשל גילו ובהתחשב במצבו הוחלט להשאירו שם להשגחה במשך 24 שעות.

יואשם ב"חבלה חמורה"

אתמול הגישה הפרקליטות הצהרת תובע לבית המשפט המחוזי, לפיה טופז, שכנו דניאל זנקו והחשודים בתקיפת שירה מרגלית סלימאן חיאדרה ואימן זובידאת - יואשמו בחבלה חמורה בנסיבות מחמירות ובעבירות נוספות. כתב האישום נגד הארבעה צפוי להיות מוגש עד יום חמישי.

בדיון הארכת המעצר שהתקיים אתמול בשעות הבוקר בנוגע לטופז, הוחלט שהוא יישאר במעצר עד למועד הגשת כתב האישום, וזאת בהסכמת סנגוריו ציון אמיר וגיל שמר. טופז עצמו לא הגיע לדיון הארכת מעצרו, בעקבות אשפוזו.

נציגי המשטרה בדיון הארכת המעצר אמרו כי עדיין מתנהל מצוד אחר חשודים נוספים בתקיפתו של מנכ"ל קשת אבי ניר, "אך לא רק". בתום הדיון הכחיש פרקליטו של טופז עו"ד ציון אמיר את הפרסומים לפיהם טופז תכנן להתנקש בגרושתו רוני חן. "אלה תכנונים לא אחראיים שפגעו במשפחתו ובילדו של טופז", אמר עו"ד אמיר.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

טופז נעצר - סיקור מיוחד:

החשוד: ברחתי מאילת כי חששתי מדודו

מיוחד: חתונתם של טופז וחן

גרושתו של טופז דליה: זה לא אנושי

תיעוד מיוחד: כך הופללו תוקפי שירה מרגלית

טופז לכתבתנו: תיזהרי שלא תסתבכי

מכתב ההתאבדות: "קצתי בחיי"

טופז כתב לאבי ניר: "אתה עומד למות"