12 ילדים חשודים בפרשה חמורה של אונס קבוצתי

הותר לפרסום: בחודש האחרון חוקרת המשטרה פרשיית מין חמורה בקרב ילדים בני 11-13 מאזור השפלה, שנחשפה לאחר דיווח שהתקבל מבית הספר בו הם לומדים. על פי החשד, לפחות שתי תלמידות בנות 12 וייתכן שגם ילדות נוספות נפלו קורבן לאונס ומעשים מגונים באלימות ואיומים. חלק מהילדים במעצר בית, המשטרה ממשיכה בחקירה

פרשיית אונס חמורה נחשפה בשפלה. אילוסטרציה (חדשות 2)

הותר לפרסום:משטרת מרחב השפלה חושפת הבוקר חשד לפרשייה חמורה של אונס ומעשים מגונים בקרב ילדים. החשד המרכזי: מספר ילדים בגילאי 11-13 קיימו בתקופה האחרונה יחסי מין עם ילדה כבת 12 הלומדת עמם בבית הספר, והעבירות המיוחסות להם - מעשים מגונים ואונס.

ממשטרת מרחב שפלה נמסר כי ככל שהחקירה הלכה והתקדמה ,חוקרי הילדים הזדעזעו לגלות עוד ועוד מקרים, חשדות ומעורבים נוספים. במשטרה הגדירו את האירוע: "חמור וחריג במיוחד".

החקירה החלה לפני כחודש, בעקבות דיווח שהתקבל במחלק הנוער של אחת מתחנות המשטרה בשפלה מבית הספר בו לומדים הילדים. על פי החשד, ילדים רבים בבית הספר שמעו על המקרים, אבל איש מהם לא התלונן. חוקרת ילדים החלה בחקירת הפרשה, ממנה עלה החשד כי ילדים מקיימים יחסי מין עם ילדה בת 12 מביה"ס.

המשטרה: הנערים קושרים עצמם לחשדות

מחקירתה של הילדה התגלה כי הילדים קיימו עמה יחסי מין תוך שהם מאיימים עליה ומפעילים עליה אלימות. המעשים בוצעו, על פי החשד, במקומות מסתור שונים. מהחקירה עלו פרטי ילדה נוספת שנפגעה אף היא, הילדה נחקרה ומסרה את שמותיהם של כ-11 בנים שלדבריה קיימו עמה יחסי מין.

מהחקירה עוד עלה כי ילדות נוספות נפגעו מינית. הן נחקרו ובחקירתן לא מסרו פרטים נוספים. בסך הכל נחקרו 12 תלמידים, מהם שלושה בגיל האחריות הפלילית (מעל 12). מרבית החשודים משתפים פעולה עם המשטרה וקושרים את עצמם לאירוע. חלק מהם נשלחו למעצר בית בתנאים מגבילים והועברו לטיפול מחלקת הרווחה בישוב. חקירת המשטרה בפרשה נמשכת.

גם באשדוד: חשד לאונס קבוצתי עם ילדה

לפני כחודשיים נחשף לראשונה בחדשות 2 באינטרנט בעקבות מידע שהגיע במייל האדום, כי תלמידה בת 10 בבית ספר יסודי באשדוד נפלה קורבן למעשיים מיניים בין כתלי בית הספר שבוצעו בה על ידי שמונה ילדים אחרים, חלקם לומדים בבית הספר הזה וחלקם בבתי ספר אחרים, תלמידי כיתות ה' ו-ו' כולם. החשד המרכזי - הוא אונס.

החשודים, לא כולם תלמידי אותו בית הספר, אך כולם מתחת לגיל הסכמה וצעירים מדי על מנת לשאת באחריות פלילית. ממשטרת אשדוד נמסר לאחר האירוע כי הילדים נמצאים בתשאול ראשוני, אך טרם נבדקו כל השמות שהועלו בפרשה. הבעייתיות בנושא חקירות ילדים צעירים היא גדולה למדי, ובדרך כלל מעורבים בה גורמים טיפוליים רבים.

מדוברות עיריית אשדוד נמסר אז כי בית הספר פעל בכל האירועים על פי חוזר מנכ"ל - שיתף, יידע, התייעץ ודיווח לרשויות סעד ולמשרד החינוך, במקביל דיווח להורים של הילדים המעורבים בפרשה.

חשיפת פרשת המין באשדוד בחדשות 2 באינטרנט

מורים ופסיכולוגים ידברו עם התלמידים

היום שאחרי: בבית ספר מתקשים לעכל