מאבטח בגן ילדים נתפס עם סמים

בחיפוש אקראי של שוטרי תחנת חיפה הגיע למקום מאבטח בגן ילדים בשכונת הדר. הצעיר, תושב חיפה בן 27, עורר את חשדם של השוטרים שהחלו לערוך חיפוש בגופו. כדור אקסטזי וכמות קטנה של חומר החשוד כחשיש נתגלו על גופו. החשוד נחקר ושוחרר בערבות עצמית

מאבטח בגן ילדים החזיק סמים (חדשות 2)

מאבטח בגן ילדים נעצר כשברשותו סמים: תושב חיפה כבן 27 המאבטח גן ילדים בשכונת הדר בחיפה נעצר הלילה כשברשותו כדור סם אקסטזי ו-15 גרם חומר החשוד כסם מסוג חשיש. החשוד נלקח לתחנת המשטרה בחיפה, נחקר ושוחרר בערבות עצמית.

המאבטח נתפס במהלך פעילות אקראית בביתו של סוחר סמים. "הגבר הגיע במקרה למקום, והוא עורר את חשדם של השוטרים שהחלו לבצע בו חיפוש", אמר לחדשות 2 באינטרנט ראש ימ"ר סנ"צ מיכאל שפשק.

עבודתו של החשוד התגלתה מיד בשל האקדח שנשא עימו. "השוטרים הבחינו באקדח ולכן נהגו בו בזהירות", סיפר סנ"צ שפשק.

מהמשטרה נמסר עוד כי לאחר שנחקר החשוד בתחנת חיפה הוא שוחרר, כאמור, בערבות עצמית. "כמות הסם שנמצאה ברשותו הייתה קטנה ואינה מספקת לשם השארתו במעצר", נמסר.@002@

הרואין נמצא בגן ילדים

בגן הילדים בלוד נחשפו לפני כחודשיים 300 גרם של חומר החשוד כסם מסוג הרואין. שוטרי היחידה המרכזית של מחוז המרכז איתרו את הסם המסוכן בשכונת ורדה בעיר, כשהוא מוסלק ומחולק ללא פחות מ-500 מנות בתוך כפפות גומי. השקיות העטופות בקפידה עם ההרואין הוחבאו מתחת לקיר סמוך לגדר של גן הילדים - מצידה הפנימי, מתוך מחשבה שאיש לא יחפש סמים בגן ילדים.