חשד: מעשים מגונים בשירותי בי"ס

תושבת אזור עפולה הגיעה לתחנת המשטרה כדי להתלונן: 3 ילדים בני 10 ביצעו מעשים מגונים ומעשי סדום בבני בן ה-10 בשירותים של בית הספר. השוטרים המזועזעים פתחו מיד בחקירה

ביצעו בו מעשה סדום. אילוסטרציה (רויטרס)

תושבת אזור עפולה התלונננה היום בתחנת המשטרה המקומית כי בנה, תלמיד בית ספר יסודי בן 10, נפל קורבן למעשים מגונים ומעשי סדום על ידי מספר קטינים שלומדים איתו בבית הספר. המשטרה פתחה בחקירה.

"ביום שישי אחר הצהריים הילד סיפר לאמא שלו ששלושה ילדים אחרים לקחו אותו לשירותים", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט סנ"צ אורלי מלכה, מפקדת תחנת המשטרה. "שם הם ביצעו בו מעשה סדום". השלושה הם בני שכבתו של הילד, בני 10 גם הם.

מכיוון שמדובר בילדים, הטיפול בתלונה הועבר אל עובדים סוציאלים. שוטרי תחנת עפולה מלווים אותם בחקירתם.

חשד: מעשים מיניים בבית הספר באשדוד

בתחילת חודש מאי נחשף באתר חדשות 2 באינטרנט החשד המזעזע שקבוצת ילדים ביצעו מעשים מיניים בילדה בת 10 בבית ספר באשדוד. 

גורמים בעיריית אשדוד סיפרו אז לחדשות 2 כי על פי החשד, מקור המעשים מצוי באינטרנט: "התלמידים היו נוהגים לראות סרטים כחולים באינטרנט", כך נמסר, "ולאחר מכן התנסו יחד עם הילדה". אביה של בת ה-10 אמר לאחר המקרה כי "כל הטענות של בית הספר שאמר שהוא חיפש לבת שלי טיפול פסיכולוגי הן שקר. מי שסיפק לה את הטיפול זה רק אנחנו מהחשבון הפרטי שלנו.

"המנהלת לא באה לדבר איתנו", הוסיף האב. "הפרשה התבשלה הרבה זמן בלי שאף אחד יידע אותנו. מאז שגילו את זה חיינו השתנו, אנחנו כואבים את המקרה. אשתי עזבה את העבודה וגם אני בחופש, כדי לטפל בילדה", אמר האב. "היא כל הזמן בבית, לא יוצאת".

לטענתו, לאחר שהרשויות יידעו אותו ואת אשתו בפרטי המקרה הקשה, גורמי הרווחה והעירייה דרשו להוציא את בתו למסגרת אחרת. "עוד אחרי הכול הם רצו להוציא אותה מהבית, ילדה שעברה כזאת טראומה", אמר בזעם.

אחד התלמידים סיפר על מה שבמערכת החינוך כינו "התנהגות מינית חריגה" של הילדה בת ה-10. "היא הייתה מבקשת מאנשים שיעשו איתה, והייתה אומרת שהיא תשלם להם כסף כדי שהם יעשו איתה וכל מיני דברים", סיפר.

המידע הראשוני על החשד באשדוד הגיע באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם בטלוויזיה.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום

חשד: המאבטח ביצע מעשי סדום בבנים

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?