חשד: מאבטח בית הספר ביצע מעשי סדום בבנים

בתוך בית הספר, מתחת לאפם של המורים: מאבטח בן 51 בבית ספר בירושלים חשוד בביצוע מעשים מגונים ומעשי סדום במספר בנים קטינים. הוא הודה בחלק מהמעשים המיוחסים לו ויישאר במעצר עוד 4 ימים

המאבטח, היום בביהמ"ש (חדשות 2)

משטרת ירושלים עצרה אתמול מאבטח בן 51 בבית ספר בצפון העיר, החשוד בביצוע מעשים מגונים במספר בתי ספר בעיר. היום הוארך מעצרו בארבעה ימים.

בדיון בבית המשפט עלה כי הגבר עובד כמאבטח במוסדות לימוד כבר 10 שנים. בחקירתו הודה המאבטח בחלק מהמעשים המיוחסים לו - מעשי סדום ומעשים מגונים בבנים קטינים. במשטרה ביקשו לפרסם את פרטי החשוד אך השופט דחה את הבקשה והטיל צו איסור פרסום.

"אנו חושבים שפרסום הפרטים בפרשה חשוב", אמרה נציגת המשטרה בדיון. "לפי דעתנו כך יאותרו מתלוננים נוספים. מעשיו המיניים בוצעו בעוד מקומות חוץ מבית הספר".

"הודה שאיפשר למישהו להחדיר את איבר מינו לפיו"

סנגורו של החשוד, זכריה שנקלובסקי, אמר כי "החשד הוא לביצוע של עבירות מין בילדים, נערים שלא שוהים בבית הספר בו הוא שומר, אלא בבית ספר סמוך אחר. החשוד הודה שהוא איפשר למישהו להחדיר את איבר מינו לפיו, אך אין הודאה במעשה סדום ועדיין לא הוגשו תלונות, לא נחקרו התלמידים. אני מבקש לבדוק האם הייתה כאן עבירה פלילית".

החשוד נעצר אתמול בעקבות תלונה שהוגשה למשטרה והוא מובא בשעה זו להארכת מעצר בבית משפט השלום בירושלים. ממשטרת ירושלים נמסר כי החשוד אינו מוכר למשטרה.

מעיריית ירושלים נמסר בתגובה כי "הוגשה תלונה במשטרה ועובד חברת השמירה הושעה מעבודתו".