מורה חשוד שאיים על תלמידים עם אקדח: "אני אירה בך"

מורה בן 28 מבי"ס לחינוך מיוחד ברהט חשוד שבמהלך טיול שנתי נטל את הנשק של המאבטח ונופף בו לעבר תלמידיו תוך שהוא מאיים עליהם. "אם אתה רוצה למות אירה בך", אמר לתלמיד. הסיבה: הם בסך הכל לא הקשיבו לו

איים עם אקדח. אילוסטרציה (רויטרס)

יש מורים שמרימים קול, יש מורים ששולחים למזכירות, יש מורים שמזמינים את ההורים - אבל מסתבר שיש גם מורה, אחד לפחות, שמאיים, על פי החשד, בנשק. ממנו מומלץ לתלמידים להתרחק.

בית משפט השלום בבאר שבע האריך היום בחמישה ימים את מעצרו של מורה בן 28 המלמד בבית ספר יסודי לחינוך מיוחד ביישוב הבדואי רהט. המורה נעצר בחשד שאיים עם אקדח על תלמידים במהלך טיול שנתי בחודש שעבר.

על פי החשד, המורה נטל אקדח ממאבטח שהתלווה לטיול, נופף איתו ואיים על התלמידים שלא הקשיבו לדבריו. המעשה נחשף בעקבות מכתב אנונימי שהגיע למשרד החינוך ומשם לגורמי הרווחה ברהט ולמשטרה, שם פתחו בחקירה, אימתו את החשדות ועצרו את המורה.

"מדובר בטיול שנערך באזור בית שמש", אמר לחדשות 2 באינטרנט תמיר אבטבי, דובר מרחב נגב במשטרה. "המורה העצור מלמד בבית הספר הזה כחמש שנים. לטיול התלווה מאבטח מחברת אבטחה, והוא לקח ממנו את האקדח שלו בטענה שהוא רוצה 'לראות מה זה'".

אבטבי סיפר עוד כי לפי החשד, המורה לא רק נופף עם האקדח מול התלמידים הסוררים, אלא אף איים ישירות על אחד התלמידים ואמר לו: "אם אתה רוצה למות אני אירה בך". לדברי אבטבי, הסיפור נחשף בעקבות מכתב עלום שהגיע למשרד החינוך.

"התחילה חקירה ברהט, לראות באיזה בית ספר מדובר", סיפרו במשטרה. "החקירה העלתה שמדובר במורה". המשטרה גבתה עדויות של המאבטח ושל מורים נוספים, וכשעצרה את השוטרה הוא הכחיש הכל.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?