בימים הקרובים: כתב אישום נגד ארי שמאי בגין "גרימת חבלה"

כמעט אסון בשוק בראשל"צ: אדם שבילה במקום הטיל סכין כמעשה קונדס ופגע בראשה של תינוקת כבת שנה, שנפצעה באורח קל. המשטרה חושדת: עו"ד ארי שמאי השליך את הסכין, שמאי: "זה רק צירוף מקרים". לחדשות 2 באינטרנט נודע כי בימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום

מעשה קונדס כמעט גרם לאסון, הערב בשוק בראשון לציון: אדם שהשתעשע עם סכין פצע בטעות תינוקת בת שנה באורח קל, לאחר שהשליך את הסכין ופגע בטעות בראשה של הפעוטה. בימים הקרובים, כך נודע לחדשות 2 באינטרנט, בכוונת הפרקליטות להגיש כתב אישום נגד עו"ד שמאי בגין "גרימת חבלה".

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי אדם שסייר בין הדוכנים ב"שוק ראשון", הרים סכין והשליך אותה לכיוון דוכן אחר, ככל הנראה כמעשה קונדס. לרוע המזל, פגע הקצה הקהה של הסכין בראשה של התינוקת ששהתה במקום עם אמה וסבתה. צוות של מד"א שהוזעק למקום פינה אותה לבית החולים אסף הרופא במצב קל.

עוברים ושבים שהיו במקום זיהו את משליך הסכין כעורך הדין ארי שמאי, המוכר בציבור, וטענו כי הוא נמלט מהמקום. בשיחה שקיימו עמו השוטרים קשר עצמו שמאי למקרה, אך טען כי הזעיק מיד את המשטרה ומד"א, ולאחר שראה שהשוטרים מתמהמהים עזב את המקום. במשטרה, מנגד, מכחישים את הנאמר ואומרים כי הגיעו לזירה עם קבלת הדיווח, אך שמאי לא נמצא באזור.

שמאי לחדשות 2: ""אני רק מקווה שהתינוקת תהיה בריאה"

עורך הדין ארי שמאי זומן לחקירה בעקבות פציעתה של התינוקת. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, הוא הביע צער רב על המקרה. "אני בהלם", התקשה שמאי לתאר את תחושתו. לדבריו, הוא הרים מצית מהרצפה, השליך אותה, ו"בצירוף מקרים" היא פגעה בעגלת התינוקת הסמוכה.

"אחרי שראיתי את התינוקת בוכה, בכיתי יחד איתה כרבע שעה וליטפתי אותה", הוסיף בקול רועד. העורך דין הדגיש כי התקשר מיוזמתו למשטרה ודיווח על המקרה. רק לאחר שאמה של התינוקת הרגיעה אותו ואמרה לו ללכת, עזב את המקום. "אני רק מקווה שהתינוקת תהיה בריאה", סיכם.

לפני כארבעה וחצי חודשים נחשף כי שמאי היה אחד המעורבים ששמם נקשר בפרשיית המין שהסעירה את המדינה. עורך הדין בן ה-44 נחשד כי הדיח קטין בן 17 לשימוש בסמים, אך במשטרה הבהירו כי אין לו כל קשר לחשדות באשר לקיום מגע מיני עם נער בן 13.

מי אתה ארי שמאי?

ארי שמאי חושף את הצד שלו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?