רביבו: "עבריינים ניסו לפגוע בי? אין לי מושג"

כדורגלן העבר חיים רביבו הגיב הערב לראשונה לפרסום בחדשות 2 באינטרנט, לפיו המשטרה הזהירה אותו מפני סכנה ממשית לחייו. "אני לא יודע מה קורה בארץ. יכול להיות, צריך לבדוק, אולי מדובר בחיים רביבו אחר", אמר רביבו והכחיש. בדיקה חוזרת של חדשות 2, לאחר ההכחשה, העלתה תמונה דומה

"לא קראו לי ולא הודיעו לי, לא שמעתי שום דבר מהמשטרה", כך אמר אמש כדורגלן העבר חיים רביבו בראיון מלוס אנג'לס לתכניתה של אופירה אסייג לרדיו 103 אף אם, בתגובה לפרסום חדשות 2 באינטרנט על כך שהמשטרה הזהירה אותו מפני סכנה ממשית לחייו. "עוד פעם מתחילים עם אותו סיפור וזה מתחיל להפריע לי".

רביבו הוסיף, "אני לא יודע מה קורה בארץ. יכול להיות, צריך לבדוק, אולי מדובר בחיים רביבו אחר... עבריינים ניסו לפגוע בי? אין לי מושג, לא יודע. בשבוע האחרון שלי בארץ הייתי עם עמיתי וחברי אייל ברקוביץ'. השוטרים היחידים הם אלה שליוו אותנו לצילומי הפרסומת שצילמנו".

חברו אייל ברקוביץ' סיפר בתכנית הרדיו כי "לא הרגשתי לרגע שחיים מאוים ממשהו. אם זה היה תלוי בחיים הוא היה נשאר בישראל, הוא נסע רק בגלל ששגית התקשרה אליו ואמרה שהיא מתגעגעת". רביבו סיכם, "אני לא עושה חשבון לאף אחד, לא למשטרה ולא לעבריינים. הדבר היחידי שמטריד אותי זה שיש משפחה מעבר לזה שמדברים עליי. זה הדבר היחיד שמטריד אותי".

השניים דיברו בתכניתה של אסייג על כך שהתקשורת "נטפלת אליהם" - רק כי הם מפורסמים. "קל להתנגח בכל בן אדם מפורסם, קל להציק לכל בן אדם מפורסם", אמר רביבו. ברקוביץ' הוסיף, "הרבה אנשים הרביצו למאמנים, רק כשאני עשיתי את זה זה פורסם".

בדיקה נוספת של חדשות 2 בעניין, יש לציין, העלתה תמונה דומה - רביבו הוזהר ועזב את הארץ.

פרסום ראשון: המשטרה הזהירה - רביבו נסע

כדורגלן העבר חיים רביבו מסובך כנראה מאוד עם גורמים הקשורים לעולם הפשע הישראלי. השמועות והפרסומים על כך כבר מציפים את המדינה חודשים ארוכים, אבל לחדשות 2 באינטרנט נודע כי האיומים על חייו ממשיים ומיידים, ובעקבות אזהרת המשטרה - הוא קיצר לאחרונה חופשה בישראל וטס בבהילות בחזרה לארה"ב.

רביבו, שעבר להתגורר עם משפחתו בארצות הברית, הגיע בשבוע האחרון לביקור בארץ לצורך צילומי פרסומת. אולם ביום שישי האחרון הוא כבר מיהר לארוז מזוודות ולחזור לארצות הברית.

היום אנחנו פרסמנו לראשונה את הסיבה לבהילות של רביבו לעזוב את ישראל. מתברר כי רביבו הוזמן ביום חמישי האחרון למשרדי יחידת המשטרה לה"ב 433, היחידה המטפלת בארגוני הפשיעה, שם הובהר לו כי חייו בסכנה ממשית ומיידית ושעליו לעזוב את ישראל בהקדם האפשרי. רביבו העדיף לא לקחת סיכונים מיותרים ושב ללוס אנג'לס.

הבורר - גרסת המציאות

שמועות רבות מתרוצצות סביב קשריו של כדורגלן העבר למשפחות הפשע ולגורמים מהעולם התחתון. יש הסוברים שסכסוכים עם גורמים עבריינים הם שהובילו אותו ואת משפחתו לרדת מהארץ ולהשתקע בארצות הברית לפני כשנה.

עיתון "הארץ" דיווח לפני כשנה כי רביבו הסתבך עם סוחר בעל רקע פלילי. על פי הפרסום, ראש משפחת הפשע שלום דומרני פעל כבורר במטרה לפשר בין רביבו לסוחר. משפחת אברג'יל, שעל פי הדיווח פעלה ככל הנראה במשותף עם רביבו ,לא קיבלה את קביעת דומרני לפיה רביבו נדרש לשלם קנס גבוה לסוחר, דבר שהלהיט עוד יותר את הרוחות.

דומרני מצידו, על פי הפרסום, לא נשאר חייב והגדיל את העונש שגזר על רביבו. הוא העלה את הקנס הכספי שהטיל עליו וקבע כי על רביבו לצאת לגלות מחוץ לישראל. זמן לא רב אחר כך יצא רביבו בהכרזה כי הוא עוזב את הארץ לרגל עסקים, והמריא עם משפחתו ללוס אנג'לס.

רביבו מצידו הודף כבר במשך תקופה ארוכה את הפרסומים הקושרים אותו לעולם הפשע. הסיבה היחידה, לטענתו, למעבר מעבר לים היא התרחבות עסקי התכשיטים של רעייתו. 

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?