פרסום ראשון: רביבו סיים חופשה בישראל בבהילות לאחר שהוזהר שחייו בסכנה

כדורגלן העבר שמתגורר בארה"ב, הגיע בשבוע שעבר לארץ במסגרת צילומי פרסומת. במהלך הביקור יחידת לה"ב-433 של המשטרה הזהירה אותו: "חייך בסכנה ממשית, עזוב את הארץ". רביבו טס בחזרה. הערב הוא כבר הכחיש

כדורגלן העבר חיים רביבו מסובך כנראה מאוד עם גורמים הקשורים לעולם הפשע הישראלי. השמועות והפרסומים על כך כבר מציפים את המדינה חודשים ארוכים, אבל לחדשות 2 באינטרנט נודע כי האיומים על חייו ממשיים ומיידים, ובעקבות אזהרת המשטרה - הוא קיצר לאחרונה חופשה בישראל וטס בבהילות בחזרה לארה"ב.

רביבו, שעבר להתגורר עם משפחתו בארצות הברית, הגיע בשבוע האחרון לביקור בארץ לצורך צילומי פרסומת. אולם ביום שישי האחרון הוא כבר מיהר לארוז מזוודות ולחזור לארצות הברית.

היום אנחנו מפרסמים לראשונה את הסיבה לבהילות של רביבו לעזוב את ישראל. מתברר כי רביבו הוזמן ביום חמישי האחרון למשרדי יחידת המשטרה לה"ב 433, היחידה המטפלת בארגוני הפשיעה, שם הובהר לו כי חייו בסכנה ממשית ומיידית ושעליו לעזוב את ישראל בהקדם האפשרי. רביבו העדיף לא לקחת סיכונים מיותרים ושב ללוס אנג'לס.

רביבו בתגובה: "המשטרה לא העבירה לי שום מסרים"

חיים רביבו הגיב הערב לפרסום של חדשות 2 באינטרנט בראיון לתכנית הרדיו של אופירה אסייג ב-103fm. "לא קראו לי ולא הודיעו לי, לא שמעתי שום דבר מהמשטרה. עוד פעם מתחילים עם אותו סיפור וזה מתחיל להפריע לי".

רביבו הוסיף, "אני לא יודע מה קורה בארץ. יכול להיות, צריך לבדוק, אולי מדובר בחיים רביבו אחר... עבריינים ניסו לפגוע בי? אין לי מושג, לא יודע. בשבוע האחרון שלי בארץ הייתי עם עמיתי וחברי אייל ברקוביץ'. השוטרים היחידים הם אלה שליוו אותנו לצילומי הפרסומת שצילמנו".

הבורר - גרסת המציאות

שמועות רבות מתרוצצות סביב קשריו של כדורגלן העבר למשפחות הפשע ולגורמים מהעולם התחתון. יש הסוברים שסכסוכים עם גורמים עבריינים הם שהובילו אותו ואת משפחתו לרדת מהארץ ולהשתקע בארצות הברית לפני כשנה.

עיתון "הארץ" דיווח לפני כשנה כי רביבו הסתבך עם סוחר בעל רקע פלילי. על פי הפרסום, ראש משפחת הפשע שלום דומרני פעל כבורר במטרה לפשר בין רביבו לסוחר. משפחת אברג'יל, שעל פי הדיווח פעלה ככל הנראה במשותף עם רביבו ,לא קיבלה את קביעת דומרני לפיה רביבו נדרש לשלם קנס גבוה לסוחר, דבר שהלהיט עוד יותר את הרוחות.

דומרני מצידו, על פי הפרסום, לא נשאר חייב והגדיל את העונש שגזר על רביבו. הוא העלה את הקנס הכספי שהטיל עליו וקבע כי על רביבו לצאת לגלות מחוץ לישראל. זמן לא רב אחר כך יצא רביבו בהכרזה כי הוא עוזב את הארץ לרגל עסקים, והמריא עם משפחתו ללוס אנג'לס.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?