החשוד בירי שוטר במעלות עדיין מסתובב חופשי

כוחות גדולים מנסים לאתר את החשוד בירי בשוטר במעלות אתמול, המוכר למשטרה, ומבקשים את עזרת הציבור באיתורו. "החשוד חמוש ומסוכן", מזהירים במשטרה ומספקים תיאור שלו

כמעט יממה שלמה עברה מאז ירה תושב מעלות בשוטר בעיר במהלך בדיקה שגרתית, והשוטרים עדיין לא הצליחה לשים את ידה על החשוד בירי, המוכר למשטרה. כוחות משטרה גדולים עדיין עורכים חיפושים אחריו, ובמקביל מבקשים את עזרת הציבור באיתורו.

הנמלט, בן 26 תושב מעלות, חשוד כי במהלך בדיקה שגרתית על הכביש, הוא שלף נשק, ירה בשוטר שביקש לבדוק את מכוניתו ופצע אותו בינוני. הרקע לירי הוא ככל הנראה פלילי.

במשטרה מזהירים כי החשוד בירי, סרגיי לביט, הוא חמוש ומסוכן. אם ראיתם אותו, צרו קשר עם תחנת המשטרה הקרובה או במוקד 100. תיאורו: בעל מבנה גוף בינוני, גובהו 1.70 מטר ושיערו ארוך ושחור. בעת האירוע הרכיב החשוד משקפי שמש ולבש מכנסי ג'ינס וחולצה כחולה.

השוטר שנורה עדיין מאושפז

השוטר, חייל בן 20, מאושפז בבית החולים בנהריה. לאחר שנורה הוא הובהל על ידי ניידת מד"א לבית החולים כשהוא בהכרה והוכנס לחדר הניתוח.

גולש חדשות 2 באינטרנט מוטי עמר העביר את צילומי הווידאו מהחיפושים במעלות באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם בטלוויזיה.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום