מי מתעלל בחתולים בחיפה?

תושבי שדרות הצבי בחיפה הזדעזעו לגלות פגרי חתולים תלויים על חבל בחורשה ליד ביתם. רק לפני כחודשיים נעצר תושב העיר בחשד שאחסן עשרות פגרי חתולים בחצר ביתו. במשטרה בודקים האם יש קשר בין המקרים

מי אחראי לפגרי החתולים? ארכיון (חדשות 2)

תושבי שדרות הצבי בחיפה נהנים בדרך כלל מנוף יפיפה בסביבת המגורים שלהם. אלא שאמש נדהמו כמה התושבים לגלות פגרי חתולים שנכלאו בלב החורשה סמוך לבתים.

התושבים המבוהלים הזעיקו את המשטרה, שהגיעה למקום על מנת לחקור מי ביצע את המעשה האכזרי. "החתולים נמצאו בתוך כלובים שנתלו על חבל שנמתח בין העצים", סיפר דובר מרחב חוף של המשטרה, רב פקד משה וייצמן. "חלקם נמצאו כשהם בחיים, אולם קשה לומר עדיין מה מספרם בשל העלטה במקום".

"זה מזעזע, אני לא יכולה לתאר לעצמי מי עשה מעשה כזה", סיפרה אחת הדיירות בבניין הסמוך לשכונה. "לי עצמי יש חתולים שאני מגדלת בבית וקשה לי לחשוב שמשהו יקרה להם".

מקרה שני בעיר בתוך חודשיים

רק לפני כחודשיים נמצאו בשכונת הדר בעיר עשרות פגרי חתולים שנשחטו ואוחסנו במקרר בחצר ביתו של תושב העיר. גם במקרה זה הייתה זו השכנה שהזעיקה את המשטרה, לאחר שבעל הדירה נעדר מספר ימים.

החשוד בן ה-51 אותר כעבור מספר ימים בחוף הים בעתלית ונלקח לחקירה ראשונית. במהלך החקירה הכחיש החשוד את המעשים המיוחסים לו וטען: "אלה לא חתולים, מדובר בעופות". במשטרה בודקים כעת את נסיבות המקרים, אולם לפי שעה לא נראה שיש קשר בין השניים.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?