המשטרה למתווך: ניצלת את טופז

דניאל זנקו, החשוד שתיווך בין טופז לחוקרים, עומת עם גרסה לפיה הוא ניצל את מצבו המעורער של טופז כדי להוציא ממנו כסף. היום תבקש המשטרה שוב להאריך את מעצרו של טופז

דניאל זנקו, שכנו של דודו טופז החשוד שתיווך בין טופז לתוקפים שהזמין הבדרן, נחקר אמש שוב במרחב ירקון, שם עמתו אותו החוקרים עם גרסה חדשה של טופז, לכאורה, שמפיל על זנקו את התיק. לדברי החוקרים, טופז טוען שזנקו ניצל את מצבו הנפשי המעורער של טופז ועודד אותו להוציא את התקיפה את הפועל כדי לקבל ממנו כספים.

זנקו עצמו מכחיש את הגרסה הזו וטוען שהוא בעצם נשלח על ידי טופז לפגוע באנשי התקשורת. בשלב זה לא ברור אם אכן מדובר בגרסה חדשה של טופז או בטקטיקה של החוקרים לערער את מערכת היחסים בין השניים בדרך לחקר האמת.

חקירתו של זנקו חודשה אתמול לאחר שלא נחקר מאז יום חמישי האחרון. זנקו עצור במשטרת השכונות בתל אביב מחשש שייעשה לו רע. את האיש שהעריץ, דודו טופז, הוא צפוי לפגוש על ספסל הנאשמים בבית המשפט.

טופז מכונס בעצמו ומרבה לבכות

טופז, לעומתו, נשאר אתמול בתאו שבאבו כביר אחרי שבעה ימים של חקירה בלתי פוסקת. סגל הסוהרים סיפר שהוא מכונס בעצמו ורוב היום הוא שותק או בוכה. החוקרים מתמקדים באיתור חוליית תקיפה נוספת שעדיין לא נתפסה ועומדת מאחורי תקיפתו של מנכ"ל קשת אבי ניר.

גם בסוף השבוע המשיך טופז לתאר לחוקרים את מזימותיו. החוקרים מתרשמים שטופז העסיק את עצמו במשרה מלאה בתכנון התקיפות. בחקירה התברר כי טופז פנה למשרד חקירות כדי לברר את כתובותיהם של צביקה הדר, אברי גלעד וארז טל, זאת למרות שלא הייתה לו כל בעיה להשיג אותן בעצמו. במשרד החקירות אומרים בתגובה שהכל נעשה על פי החוק.

הבוקר תבקש המשטרה להאריך פעם נוספת את מעצרו של טופז. הארכת המעצר תתקיים בית משפט השלום בתל אביב ככל באמצעות שיחת וידאו.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

טופז נעצר - סיקור מיוחד:

חוליית התוקפים ירדה למחתרת

טופז לכתבתנו: תיזהרי שלא תסתבכי

מכתב ההתאבדות: "קצתי בחיי"

שוחרר וקילל את העיתונאים

טופז כתב לאבי ניר: "אתה עומד למות"

רשימת החיסול של טופז כללה אנשי טלוויזיה בכירים

דודו טופז ניסה להתאבד בתא המעצר

העצירים באבו כביר מלגלגים: "טופז נשבר מהר"

בלעדי: טופז מדבר לראשונה מאז ההודאה