נהג ירה בשוטר במעלות; מצבו בינוני

השוטר עצר את הנהג לבדיקה שגרתית. במהלך חילופי דברים בין השניים שלף הנהג נשק, וירה בשוטר. הסיבה לירי לא ברורה. השוטר פונה מהמקום במצב בינוני ובהכרה

נהג ירה בצהריים בשוטר כבן 20 בכניסה לרחוב ירושלים במעלות. הרקע לאירוע ככל הנראה פלילי. למקום הוזעקו צוותי מד"א ממרחב אשר וכוחות משטרה ממשטרת מעונה שפתחו בסריקות אחר החשוד שנמלט מהמקום.

מבדיקה ראשונית של האירוע עולה כי השוטר עצר את הנהג לבדיקה שגרתית. בין השניים התנהלו חילופי דברים, שבסופם שלף הנהג נשק, ירה בשוטר באזור אשכיו ונמלט. כוחות משטרה יצאו לסריקות אחר היורה, שתיאורו ידוע למשטרה. בחיפושים משתתף גם מסוק.

ניידת טיפול נמרץ ממעלות פינתה את השוטר הפצוע לבית החולים נהריה במצב בינוני, כשהוא בהכרה. לצוות הרפואי סיפר הפצוע, שוטר המשרת במשטרה במסגרת שירותו הצבאי, במהלך הפינוי את שאירע.

השוטר הגיע לחדר ההלם בבית החולים בנהריה. הוא קיבל טיפול ראשוני לעצירת הדימום ממנו סבל. דובר בית החולים זיו פרבר אמר לחדשות 2 באינטרנט כי משם הועבר לחדר הניתוח.

גולש חדשות 2 באינטרנט מוטי עמר העביר את צילומי הווידאו מהחיפושים במעלות באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם בטלוויזיה.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום