שכן: "היו בבית הרבה צעקות"

בית שאן, הלילה: בלשי המשטרה המקומית מזהים אדם חשוד, מגואל בדם, מנסה להימלט לכיוון חורשה בסמוך לעיר. הוא נעצר, נחקר, ומספר להם כי רצח את אשתו בדקירות סכין. החשוד הוביל את השוטרים לבית הזוג - שם גילו את גופת האישה, וגם נדהמו לדעת כי 7 ילדיהם שהו בבית במהלך הרצח

טרגדיה בבית שאן: "אבא דקר את אמא", כך צעק בבכי, ילד בן 13 שאביו דקר על פי החשד למוות את אמו.

יצחק בוחבוט נעצר הלילה על ידי שוטרי תחנת בי שאן כשהוא מגואל בדם ומנסה להימלט בריצה לכיוון חורשה בסמוך לעיר. במהלך חקירתו סיפר כי רצח את אשתו בדקירות סכין. מייד לאחר ההודאה לקח את הבלשים מתחנת המשטרה לבית המשפחה, שם נמצאה גופת האישה מוטלת בשלולית דם. בהמשך, גם שיחזר את הרצח.

שכנים בבנין סיפרו לחדשות 2 כי לאחרונה בקעו מדירת המשפחה צעקות. "הם עברו לכאן מקריית מלאכי לפני כשנה", סיפר אחד השכנים. "אתמול הוא חזר מהעבודה ושמענו צעקות מהבית, ככל הנראה אחר כך הוא רצח אותה". שכן אחר הוסיף: "בתקופה האחרונה היו שם הרבה צעקות. שמענו גם את האמא צועקת על הילדים. זאת ממש טרגדיה".

הבעל בחקירה: "חשבתי שהיא בוגדת בי"

האירוע התרחש בסמוך לשעה 02:00 לפנות בוקר. הגבר, יצחק בוחבוט (41) נעצר לאחר מרדף קצר שניהלו אחריו בלשי תחנת משטרת בית שאן. במהלך חקירתו סיפר כי רצח את אשתו רויטל (35) בדקירות סכין, כי חשד ש"היא בוגדת בו".

לכשהגיעו השוטרים לבית המשפחה, בשכונת אליהו בעיר, הבחינו בגופת האישה. לכוחות מד"א וזק"א שהוזעקו למקום לא נותר אלא לקבוע את מותה של האישה. מחקירה ראשונית שבוצעה בזירת האירוע עלה כי שבעת הילדים שיש לבני הזוג, בין הגילאים שנה עד 13, שהו בבית במהלך הרצח.

במשטרה אמרו הלילה כי לבני הזוג יש עבר של אלימות במשפחה. בלשכת הרווחה התקבלה לאחרונה תלונה בגין הכאת ילדיה, וגם בעלה התלונן בעבר כי הכתה אותו. השוטרים שהגיעו וראו את הילדים בבית, הזעיקו מייד גורמי רווחה לטפל באירוע.

בתחילת השבוע: רצח על רקע רומנטי בת"א

בראשית השבוע רצח צעיר בן 21 את בת זוגו בת ה-25 בשכונת התקווה בתל אביב. גופת הצעירה, עובדת זרה מאריתריאה, נמצאה מוטלת ברחוב עם סימני דקירה על צווארה. עדי ראייה שראו את הגבר מכה אותה קודם לכן ברחוב הם שהזעיקו את המשטרה ומד"א.

הצעיר נעצר לאחר חיפושים שניהלו השוטרים, ומעצרו הוארך ב-10 ימים.