ציורים של בת 4 חשפו הטרדה מינית מצד בנים בגן

"בציורים היא ציירה סוג של מפלצת שאמורה להיות בן", סיפרה אמה של הילדה לחדשות 2. "הדבר הראשון שציירה זה איבר מין". בתה הקטנה סיפרה על הילדים שנוגעים באיברי מין של הבנות ומחדירים חפצים

ט', אמא לילדה בת ארבע בגן בהוד השרון, חשפה הערב את סיפורה הקשה של בתה שעברה הטרדה מינית מצד ילדים אחרים בגן. הטרדה מינית שהתגלתה רק באמצעות הציורים שציירה הילדה. "בציורים היא ציירה סוג של מפלצת שאמורה להיות בן", סיפרה ט' בריאיון לחדשות 2. "הדבר הראשון שציירה זה איבר מין. שאלתי אותה מה זה, והיא אמרה שזה בולבול. אלה ציורים שחוזרים על עצמם".

בגן הילדים בהוד השרון נחשפה לאחרונה תופעה של בנים שמפשיטים את הבנות ומחדירים חפצים לאברי המין שלהן. ההורים של ילדי הגן מודאגים מאוד, והנושא עבר לחקירת המשטרה, שחוקרת את הגננת.

"היה שינוי משמעותי בהתנהגות שלה", סיפרה ט' על הסימנים המדאיגים שהבחינה בבתה. "היא לא רצתה ללכת, היא התחילה להתנהג כמו תינוקת, להרטיב, להיצמד אליי". בהמשך נפתחה מעט הילדה, והחלה לספר מה בדיוק קורה בגן.

מלחמה בשמועות

"היא סיפרה שיש בנים בגן שמציקים לה", תיארה ט' את ששמעה, והזדעזעה. "הם נכנסים לשירותים ומורידים את המכנסיים ונוגעים לה באיבר המין ובישבן עם הידיים. יותר מאוחר סיפרה שגם עם חפצים, ושזה כאב לה".

בת הארבע ספרה לאמא שהגננת יודעת על המקרים האלה, ושהיא אף הענישה את הבנים שעשו זאת. אבל לטענת ט', הגננת לא טרחה לספר זאת לה. "גם כשפנינו אליה היא לא הזכירה שהיא יודעת על זה", אומרת ט'. "שלשום בבוקר קרה עוד מקרה בגן, למרות שאומרים שזה חרושת שמועות".

בינתיים, בתה של ט' נשארת בבית. היא לא מוכנה בשום אופן לחזור לגן. גם ט' לא מוכנה שהיא תחזור לשם. לפחות לא עד שהילדים שעשו את המעשים האלה יסולקו משם.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?