רצח בי-ם: הרוג ופצוע קשה

יהודי תושב העיר ירה במהלך הלילה בשני אנשים, בזמנים שונים, "בגלל שהרגיש מאוים". את אחד מהם, גבר ערבי, הוא הרג. את השני, גבר יהודי שביקש ממנו סיגריה, הוא פצע קשה. היורה נעצר

רצח וניסיון רצח הלילה בירושלים: יהודי תושב העיר ירה למוות בערבי תושב מזרח העיר ופצע  יהודי תושב העיר, קשה. בנוסף ניסה לפגוע גם באדם שלישי. לאחר שנעצר הסביר כי הרגיש "חשש לחייו". המשטרה תבקש כי היורה יעבור בדיקה פסיכיאטרית.

החשוד בירי, חובש כיפה בן 48 לחייו, נתפס לפנות בוקר לאחר שירה בעובר אורח בפינת הרחובות הרב קוק ורחוב הנביאים. "בסביבות השעה 3:30 לפנות בוקר קיבלנו ביפר על אירוע הירי", סיפר אהרון אייכלר, כונן יחידת האופנועים של זק"א, על אירוע הפציעה. "מצאנו בחור עם פצעי ירי בבטן ובחזה". כוחות ההצלה פינו את הפצוע במצב קשה לבית החולים הדסה עין כרם.

בפורטל "חרדים" פורסם כי הפצוע באירוע הירי הוא תלמיד ישיבת מיר כבן 23 והוא נפצע מיריות בבטנו וחזהו. הבחור בוגר ישיבת פונוביז' ומתגורר בשכונת סנהדריה בעיר, פנה אל היורה שהתהלך ברחוב בכדי לבקש ממנו סיגריה.

היורה שהחזיק בנשק ברשיון, המשיך ללכת לאחר הירי ונעצר ע"י שוטרי הסיור סמוך לתחנת כיבוי האש ברחוב שמגר בעיר.

היורה נמלט, אך נתפס בידי כוחות המשטרה. "הוא סיפר שהוא חשב שבאו לתקוף אותו", סיפר תנ"צ ברונו שטיין, מפקד מרחב ציון. "כאשר ידענו מנגד שביקשו ממנו סיגריה".

ביקש לשחזר וסיפר על ירי נוסף

בחקירתו של היורה התברר שפציעתו של עובר האורח הייתה רק תחילתו של הסיפור. "ביקשנו ממנו לצאת איתנו לשחזור", אומר שטיין. "קצין החקירות שהיה במקום שאל אותו אם היה מצב שירה באנשים נוספים, ואז הוא סיפר שקודם לכן ירה באדם נוסף".

בסריקות שערכה המשטרה נמצאה גופתו של הערבי סמוך לכיכר צה"ל בעיר. כוחות ההצלה קבעו את מותו במקום. היורה סיפר למשטרה כי ניסה גם לפגוע באדם שלישי, אך הוא עדיין לא אותר.

המשטרה עצרה הבוקר חשוד ברצח העובדת הזרה אמש בתל אביב. העצור הוא בן זוגה של הצעירה בת ה-25 שנמצאה אתמול ללא רוח חיים בשכונת התקווה. גופתה נמצאה מוטלת ברחוב בשכונת התקווה כשסימני דקירה על צווארה. צוות מד"א ירקון שהוזעק למקום קבע את מותה במקום. עוד קודם לכן דיווחו עדי ראייה על גבר שמכה אישה ברחוב.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2