המשטרה עצרה חשוד ברצח בת"א - חשד לרצח על רקע רומנטי

עדי ראייה דיווחו אמש על גבר המכה אישה בשכונת התקווה. צוותי משטרה ומד"א שהוזעקו למקום מצאו גופת צעירה בת 25, כשהיא עם סימני דקירה בצווארה. יממה לאחר שנמלט מהמקום, נעצר החשוד במעשה: בן זוגה לחיים של הנרצחת

חשד לרצח בת"א, ארכיון (חדשות 2)

חשד לרצח על רקע רומנטי: בן 21 נעצר בחשד שרצח את בת זוגו בת ה-25 אמש בשכונת התקווה בתל אביב. שוטרי מרחב דן עצרו את הצעיר בחשד שרצח את מבוטו למלם, עובדת זרה מאריתריאה. החשוד הובא לבית משפט השלום בתל אביב, שם הוארך מעצרו ב-10 ימים.

למלם נמצאה אמש מוטלת ברחוב בשכונת התקווה עם סימני דקירה על צווארה. צוות מד"א ירקון שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותה במקום. עוד קודם לכן דיווחו עדי ראייה על גבר שמכה אישה ברחוב.

רק שלשום נמצא גבר בשנות ה-50 לחייו מוטל ללא רוח חיים בדירה בשכונת הדר בחיפה. בדירה, שבקומה הרביעית, נמצאו שני גברים נוספים, אחד מהם בן 54 - ככל הנראה בעל הדירה, והשני בן 69 שמתגורר בבניין סמוך.

שכנים ששמעו צעקות הבוקעות מהדירה הזעיקו למקום את המשטרה ומד"א אזור כרמל. צוות ניידת טיפול נמרץ שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו של אחד הגברים. משני הגברים הנוספים נדף ריח חריף של אלכוהול והם נעצרו לחקירה.