העונש על חוב כספי - עקירת שיניים

תושב טבריה שהתקשה להחזיר חוב לזוג נושים נתקל בתגובה זועמת וכואבת במיוחד. על פי החשד תקפו אותו השניים ועקרו באכזריות מפיו 3 שיני זהב

טבריה: עקרו 3 שיני זהב מבעל החוב (אילוסטרציה) (רויטרס)

תושב טבריה גילה בסוף השבוע האחרון על בשרו מדוע כל כך חשוב לעמוד בהבטחות ולהחזיר חובות בזמן. האיש בן ה-50 הגיע אמש לתחנת המשטרה והתלונן כי הותקף על ידי בני זוג שדרשו ממנו להשיב את הכסף שנתנו לו. הם לא הסתפקו ב"סתם" מכות - ועל פי החשד עקרו בכוח שלוש משיניו.

בעקבות התלונה, ולאחר פעילות מודיעינית, עצרו אחר הצהריים בלשי תחנת המשטרה בטבריה אישה בת 48 וגבר בן 32 בחשד שהיו מעורבים בתקיפה. מפרטים ראשונים של החקירה עולה כי השניים הגיעו לביתו של המתלונן, המוכר למשטרה, ובמקום התפתח ויכוח בין הנוכחים.

במהלך האירוע הסביר האיש לבני הזוג כי אין ביכולתו להחזיר להם את החוב, וביקש מהם להניח לו לנפשו. על פי החשד, השניים לא נענו להפצרותיו ושדדו ממנו 500 שקלים שמצאו בדירה המזוהמת. אך הם לא הסתפקו בכך. לטענת המתלונן בני הזוג אף שלפו פלאייר ועקרו באכזריות מפיו שלוש שיני זהב בזו אחר זו.

"השוטרים נאלצו לפרוץ את חלון דירתם של החשודים ומצאו את המקום מוזנח ומטונף לחלוטין", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מפקד תחנת טבריה, סנ"צ אבי פרטוק. לדבריו, יש קושי לתקשר עם השניים כיוון שהכרתם מעורפלת והם נמצאו בגילופין.

החשודים נשלחו למעצר ובמשטרה מקווים כי לאחר שיתאוששו ניתן יהיה לגבות מהם עדות ולאסוף פרטים נוספים אודות האירוע.