בן 17 חשוד במעורבות בתאונת אופנועי הים בחוף פולג

המשטרה עצרה היום נער בן 17 מנתניה בחשד שנהג באופנוע הים שפגע בילד בן 12 בחוף פולג במהלך החג. בתאונה נפצע הילד קשה, אך בימים האחרונים חל שיפור במצבו. החשוד מסר את גירסתו, לפיה לא יכל למנוע את התאונה כי הילד חתך את נתיב השיט שלו, ושוחרר בתנאים מגבילים

אופנוע הים שפגע בילד (משטרת ישראל)

נער בן 17 חשוד במעורבות בתאונה הימית במהלך החג, בה נפצע קשה ילד בן 12 בחוף בנתניה: המשטרה חקרה בצהריים צעיר מנתניה בחשד שנהג באופנוע ים ביום חמישי האחרון, ופגע בבן 12 באורח קשה. החשוד שוחרר לאחר החקירה בתנאים מגבילים.

הצעיר סיפר לחוקרי המשטרה את גרסתו להשתלשלות האירועים, ולפיה נהג על אופנוע הים שלו בחוף הים פולג. לדבריו, הילד שנפגע נהג על אופנוע ים אחר ובשלב מסוים סטה וחתך את ציר השיט שלו. למרות שניסה להימנע מהתנגשות, הוא לא הצליח והשניים התנגשו.

משה את הילד מהמים והעביר אותו למשפחתו

עוד סיפר הצעיר בחקירתו כי הילד נפל מהאופנוע והוא נחלץ לעזרתו. הוא משה אותו מן המים, הוציא אותו מן החוף והעביר אותו לבני משפחתו. שם קיבל אישור מבני המשפחה להשאיר את הילד הפצוע ולעזוב את המקום.

"לא הייתה סיבה מספקת לעצור אותו, ולכן הוא שוחרר", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רפ"ק אסף זילברשטיין, ראש משרד חקירות ומודיעין במשטרת נתניה. כאמור, הילד בן ה-12 נפגע באורח קשה בראשו, אך שיפור מסויים חל במצבו במהלך סוף השבוע.