חולה נפש נמלט מהמאבטחים בביהמ"ש

לביהמ"ש המחוזי בחיפה הגיע חולה נפש מאובטח, כדי לערער על ההחלטה לשלוח אותו לאשפוז בבי"ח פסיכיאטרי. הוא ניצל רגע של חוסר תשומת לב של מאבטחיו וברח. המשטרה מחפשת אחריו בבניין ומחוצה לו. אולי ראיתם אותו?

נמלט מהמאבטחים. ארכיון (חדשות 2)

מאושפז בן 40 בבית חולים פסיכיאטרי הגיע הבוקר עם מאבטחים לבית המשפט המחוזי בחיפה, כדי לערער על החלטת בית המשפט לאשפז אותו במוסד. אבל הוא לא נשאר שם יותר מדי זמן - הוא ניצל שנייה של חוסר לב של המאבטחים ונמלט מהמקום.

במהלך הדיון הצליח האיש, שחשוד בגרימת נזק באזור תל אביב בחודש ינואר האחרון, להימלט מהשוטרים. המשטרה סורקת אחריו בתוך הבניין ומסביב.

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור לאתר את האיש הנמלט. הוא לובש מכנס קצר בצבע כהה, חולצה ורודה, מעליה קפוצ'ון כהה, נעלי קרוקס, גובהו 1.80 מטר, שיערו מסורק לאחור, מבנה גופו מלא, עיניו כחולות והוא "מסוכן בעיקר לעצמו". אם ראיתם אותו, התקשרו למשטרה.

החודש במקסיקו: 59 אסירים נמלטו בבת אחת

חברי קרטל סמים התחפשו בתחילת החודש לשוטרים, נכנסו בליווי מסוק לכלא שמור במיוחד ושיחררו לחופשי 59 אסירים – כך דיווחו סוכנויות הידיעות בעולם.

הבריחה הגדולה אירעה לאחר שחברי הקרטל, כאמור מחופשים לאנשי משטרה בכירים, הגיעו לכלא ב-15 כלי רכב ובליווי מסוק וטענו כי קיבלו פקודה לבצע העברה של אסירים לכלא אחר. מרגע שהאסירים נמסרו לידיהם, הברחתם אל מחוץ לכלא כבר היתה קלה יותר.

מרבית האסירים שנמלטו מהכלא הם חברי הזרוע הצבאית של קרטל הסמים של מפרץ מקסיקו, אחד מארגוני הפשע החזקים ביותר במדינה.

עקבו אחר חדשות 2 בטוויטר

הווידאופדיה: בני סלע