נעצרו חשודים בתקיפת שירה מרגלית

שני צעירים תושבי תל אביב, בני 33 ו-22, נעצרו בחשד למעורבות בתקיפת סמנכ"לית התוכן של חברת "רשת", שירה מרגלית, לפני כשבועיים סמוך לביתה בצפון תל אביב. השניים יובאו להארכת מעצר מחר, ובמשטרה מבטיחים מעצרים נוספים בפרשה בקרוב

נעצרו חשודים בתקיפה. שירה מרגלית (יח"צ)

המשטרה עצרה שני חשודים במעורבות בתקיפת אשת הטלוויזיה שירה מרגלית, לפני כשבועיים סמוך לביתה בצפון תל אביב.

שני החשודים הם צעירים בני 33 ו-22, בני מיעוטים תושבי איזור תל אביב, המוכרים למשטרה מעבירות סמים ורכוש. המשטרה חוקרת את השניים גם באשר למעורבות אפשרית בתקיפות האחרות של אנשי תקשורת בתקופה האחרונה. על שאר הפרטים הוטל צו איסור פרסום.

שני החשודים הועברו לחקירה במשטרת מרחב ירקון ויובאו מחר בבוקר לבית משפט השלום לדיון בהארכת מעצרם. במשטרה הודיעו כי בכוונתם לבצע מעצרים נוספים בפרשה כבר בקרוב.

סמנכ"לית התוכן של "רשת", שירה מרגלית, הותקפה לפני כשבועיים סמוך לביתה בצפון תל אביב. היא פונתה במצב קל לבית החולים איכילוב בעיר, ובמהלך הלילה היא שוחררה לביתה. בן זוגה לחיים של מרגלית, הפרסומאי אילן שילוח, הגיע למקום במקביל לתקיפה וסייע לה.

בעבר הותקפו גם אורלי וילנאי ואבי ניר

לפני כחודשיים הושלך חזיז ונמרחה צואה בפתח בניין המגורים שבו חיים העיתונאים אורלי וילנאי וגיא מרוז. באירוע לא היו נפגעים, וזמן קצר לאחר מכן נעצרו ארבעה חשודים במעשה - שלושה בגירים וקטין.

מחקירה המשטרה עלה כי מדובר היה במה שהמשטרה הגדירה "מעשה קונדס", ובלי קשר לתחקיר שאמור להתפרסם על בית"ר ירושלים בתכניתה של וילנאי, "שתולים", כשבוע לאחר המקרה.

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט אמרה וילנאי כי "התקיפה הייתה על רקע הפרק של שתולים על בית"ר. היה לי עימות איתם אתמול".

בחודש נובמבר הותקף מנכ"ל קשת, אבי ניר, כשטייל עם כלבו בצפון תל אביב. התוקפים קראו לניר בשמו על מנת לזהותו וכאשר השיב בחיוב תקפו אותו באלות. הוא פונה לבית חולים "איכילוב" בתל אביב באמצעות אמבולנס לאחר שנמצא על ידי אחד משכניו. מצבו של ניר הוגדר קל והוא נשאר לאשפוז במשך מספר ימים.