סייע לאישה לחנות - וברח עם הרכב

הסטיגמה (השובניסטית?) אומרת כי נשים לא יודעות לחנות. גנב מכוניות מתוחכם הלך עם הסטיגמה וברח עם האוטו. לאחר מרדף משטרתי קצר הוא נעצר

סייע בחניה (רויטרס)

ארגוני הנשים לא יאהבו את הסיפור הזה: מה שנראה בתחילה כמו אקט ג'נטלמני כלפי אישה במצוקה נגמר בגניבת רכב ובכתב אישום חמור הנושא עבירות גניבה וסיכון חיי אדם.

לפני שלושה ימים, בסמוך לבית החולים שניידר בפתח תקווה, ניסתה תושבת היישוב שדה ורבורג להחנות את רכבה בחנייה שנמצאה בסמוך לבית החולים. לאחר מספר ניסיונות שהעלו בעיקר חרס ותחושת תסכול, הופיע בסמוך לאוטו, כמו האביר על המיצובישי הלבנה, צעיר בן 26, והציע לאישה עזרה בחניית הרכב.

לאחר שנתנה לו את אישורה, עזבה האישה את תא הנהג ונתנה לצעיר לנהוג במקומה. רגע לאחר שנכנס לרכב, לחץ הצעיר על דוושת הגז ונעלם מהמקום. מכתב האישום שהוגש אתמול על ידי תביעות מחוז מרכז של המשטרה, עולה כי לאחר שגנב את הרכב , החל הצעיר לנהוג בפראות לכיוון כפר קאסם, חצה באור אדום צומת תוך שהוא גורם למשתמשים בדרך לסטות ממסלולם.

בשלב האחרון של מנוסתו עזב הצעיר את הרכב ונמלט רגלית, אך לבסוף הצליחו השוטרים לתפוס אותו. לאחר שנעצר, התגלה כי גנב הרכב הוא בכלל שוהה בלתי חוקי מקלקיליה בשם ואאל שרים שהאקט הג'נטלמני הבא שיבצע כנראה יהיה עוד הרבה זמן.