סירב לקנות אלכוהול - והותקף באכזריות מול המצלמה

שני צעירים תקפו באכזריות צעיר אחר שסירב לקנות עבורם אלכוהול. הם הכו אותו באמצעות הקסדות שלהם ובעטו בו, עד ששברו עצמות בפניו. מצלמות האבטחה תיעדו הכל

חטאו היחידי של צעיר מרמת גן היה שסירב לקנות בירה עבור דוד מלקוניאן בן ה-18 שהגיע לחנות ללא תעודה מזהה. הסירוב הזה עלה לו באשפוז בבית החולים: מלקוניאן וחברו משכו אותו מהחנות והכו אותו דקות ארוכות במכות רצח - תגרה אלימה שתועדה במצלמות האבטחה. נגד מקלוניאן הוגש אתמול כתב אישום.

מצלמות האבטחה קלטו היטב את האלימות האכזרית כלפי הצעיר. קבוצת צעירים בעטו בו והכו בו בקסדותיהם, תוך שהם גורמים לו לשברים בעצמות הפנים, האף וארובות העיניים. "פתאום ראיתי אותו נופל על הרצפה, ובן אדם נותן לו מכות עם הקסדה שלו - מכות על הפנים", סיפר שרון הייכל שהיה עד ראייה לתקרית.

חוקרי המשטרה נדהמו לראות במצלמות האבטחה איך שיחה סתמית מתפתחת לתקיפה חמורה. "הם היו מאד אלימים כשנכנסו לחנות ולא רציתי לעזור להם", סיפר הצעיר לחוקרי המשטרה. "הם אמרו לי: 'אם אתה גבר צא החוצה'. רציתי לצאת כדי לברוח אבל הם תפסו אותי".

"לא בטוח שניתן לראות שמרשי הוא זה שמעורב בתקיפה", אמר עו"ד אורי קינן סנגרו של התוקף. "מרשי כופר במעשה. היו במקום עוד אנשים שהיו יכולים לבצע את המעשה הזה. אני ממש לא בטוח שבית המשפט יכול לפסוק שדווקא הלקוח שלי ביצע את זה". 

אם זה כן מלקוניאן או לא - בית המשפט יקבע. מה שבטוח, המצלמות מוכיחות שמישהו תקף ללא רחמים את הצעיר מחוץ לחנות.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2