עורך דינה של בת הזוג לשעבר: "פרחאן השתלט עליה"

מעצרה של י', בת זוגו לשעבר של יחיא פרחאן החשודה בסיוע לרצח, הוארך היום ב-15 ימים. "הילדה הזאת מסכנה, בסך הכול נפלה קורבן", אמר לחדשות 2 עורך דינה של י', "הוא השתלט עליה כי אמה הייתה חולה ואין לה משפחה". משפחתו של פרחאן טוענת: "נתנו לה כל מה שחסר לה"

בת זוגו של החשוד ברצח, אתמול (חדשות 2)

בבית משפט השלום בנצרת הוארך היום מעצרה של י', החשודה במעורבות ברצח דנה בנט ז"ל, וברצח התיירת הצ'כית, יחד עם החשוד המרכזי ברציחות ובן זוגה לשעבר - יחיא פרחאן.

מעצרה של הצעירה שחשודה בסיוע לרצח, הוארך ב-15 ימים. הדיון התנהל בדלתיים סגורות. בית המשפט נעתר לבקשת עורך דינה של החשודה לשלוח אותה כבר מחר להסתכלות פסיכיאטרית.

 עורך דינה של הצעירה, עסאם טאנוס, אמר לחדשות 2: "הילדה הזאת מסכנה, היא בסך הכול נפלה קורבן. הוא היה גדול ממנה ב-10 שנים. הוא השתלט עליה כי אמה הייתה חולה ואין לה משפחה".

"היא קיבלה את היחס הטוב ביותר"

אמה של החשודה אמרה אתמול כי פרחאן הרביץ לה ולבתה וגנב ממנה כסף - דבר שקרובי משפחתו הכחישו על הסף. לדבריהם, הם אימצו את הילדה ונתנו לה מה שחסר לה. היא גרה אצל אחותו המבוגרת במשך שנה ו"קיבלה את היחס הטוב ביותר". 

"אני הזהרתי אותה ממנו", סיפרה אמה של י'. "הוא איים עליי בעבר, עם נשק. הוא בא אליי עם רובה, ועם מברג, ורצה כסף". לטענת האם, בתה גם נכנסה להריון במהלך מערכת יחסיה עם פרחאן - אך לא ברור אם עברה הפלה או ילדה תינוק.

האם, שדיברה בביתה עם התקשורת, הוסיפה "דיברתי איתה שלשום, היא אמרה שהכול בסדר. היא סיפרה לי שהיא הייתה באילת, ושכרה שם דירה". בפועל, הצעירה נמצאת במעצר כבר מספר ימים וכנראה לא שהתה באילת.

"היא בחורה שקטה, עזרה לזקנים"

"הבת שלי לא יכולה לרצוח", המשיכה האם. "אני רק רוצה שהיא תחזור הביתה. לפני שבוע היא הייתה בבית. היום באו 3 שוטרים ורצו לחפש נשק, הם לקחו רק דיסק ושתי תמונות". על הפרסומים לפיהם התאסלמה בתה והתחתנה עם פרחאן אמרה, "לא עשינו חתונה, רק חתמנו".

בנוסף לאיומים כלפיה שהזכירה, ציינה האם גם כי פרחאן פתח על שמה של בתה שלושה קווי טלפון, ובגללו "יש לה חובות של 12 אלף שקלים". על בתה סיפרה, "היא בחורה שקטה. היא עזרה לזקנים, הייתה לה תאונת דרכים והיא נפצעה ברגל".

באחת משיחות הטלפון הרבות ביניהן, אמרה האם לבתה "המשטרה מחפשת אותך". הבת השיבה לה "לא, זו טעות".  

עקבו אחר חדשות 2 בטוויטר

סוף עצוב לפרשת דנה בנט:

הסוף העצוב של דנה: כך נראו החיפושים

אמה של החברה: "היא לא יכולה לרצוח"

ויקי בנט: "זה לא בן אדם זה מפלצת"

אחיו של הרוצח התקשר לאביה של דנה

שרידי גופתה של דנה בנט נמצאו

כך היא הייתה אמורה להיראות היום