נתניה: בן 17.5 דרס בן 4 - ונמלט מהמקום

שוב זה קורה: בפעם השלישית השבוע מתרחשת תאונת דרכים ברחוב ראשי, והנהג הפוגע נמלט כשהוא מפקיר את הפצוע מבלי להושיט לו עזרה. הפעם מדובר בנהג חדש בן 17.5 מנתניה, שלקח את מכונית הוריו ללא רשות, פגע בילד בן 4 שנפצע קל - ונמלט. בסיוע אזרחים שרדפו אחר מכוניתו, תפסו השוטרים את הנהג

מרדף משטרתי הוביל ללכידת הנהג הפוגע, ארכיון (חדשות 2)

רק בתחילת השבוע אירעו שתי תאונות "פגע וברח" - והיום זה שוב קורה בנתניה. למרבה המזל, התאונה הזו הסתיימה בפציעה קלה בלבד, אך את המחיר משלם ילד בן 4. הודות לעזרתם של נהגים שעברו במקום, אותרה מכונית החשוד שנמלט, ומאוחר יותר נלכד גם הנהג בן ה-17.5, שהודה שלקח את המכונית של הוריו ללא רשות.

סמוך לשעה 21:00 בערב עבר הנהג - צעיר בן 17 וחצי - עם רכבו ברחוב עקיבא בנתניה, ופגע בילד שחצה את הכביש במעבר החצייה. הנהג הפוגע נמלט מהמקום כשהוא מותיר את הילד בן ה-4 מוטל על הכביש. נהגים אחרים שהיו עדים לתאונה פתחו במרדף אחר הנהג, שעצר את הרכב ליד חוף הים ונמלט ברגל.

הנהג הצעיר לקח את רכב הוריו בלי רשות

במקביל פתחו שוטרי הסיור של משטרת נתניה בסריקות באזור ואיתרו לבסוף את הנהג הפוגע, נהג חדש בן 17.5, אשר קיבל לא מזמן את רישיון הנהיגה שלו. הנער הסביר שנבהל מהפגיעה ולכן נמלט מזירת התאונה. בנוסף ציין הצעיר שהמכונית שבה נהג שייכת להוריו והיא נלקחה מהם ללא רשות.

בתום תחקור ראשוני, נעצר הצעיר ונלקח להמשך חקירה במשטרת נתניה. באשר לילד שנפגע, הוא פונה במצב קל לבית החולים לניאדו בעיר. במסגרת החקירה בודקים במשטרת נתניה, היכן היו הוריו של הילד הקטן בעת שחצה את הכביש.