פליקס חלפון חשוד שהטריד צעירה

שוטרים הבחינו בלילה בשחקן העבר בקטטה מחוץ למכוניתו עם צעירה בת 22. עפ"י החשד הוא ניסה לנשק אותה והטריד אותה בכוח. הוא נעצר

כדורגלן וכוכב נבחרת ישראל לשעבר, פליקס חלפון, לא מפסיק להסתבך. לאחר שכבר ריצה שלוש שנות מאסר בגין נסיון הברחת סמים, הוא נעצר הלילה פעם נוספת. החשד במקרה הזה: הטרדה מינית.

האירוע אירע הלילה בחולון. שוטרי תנועה הבחינו בקטטה שהתרחשה מחוץ למכונית. בקטטה היו מעורבים כדורגלן העבר וצעירה בת 22 מתל אביב. לטענת הצעירה, במהלך הנסיעה ניסה חלפון לנשק אותה ולהטריד אותה. הצעירה, לדבריה, התנגדה למעשים, ובתגובה עצר הכדורגלן את מכוניתו והחל ויכוח קולני. חלפון אף ניסה להימלט מהשוטרים אך נעצר ונלקח לתחנת המשטרה.

אם זה לא מספיק חמור, אז בתחנת המשטרה חיכתה לו צרה נוספת. אחיינה של הצעירה שמע על המעשים ובא להתעמת עם כדורגלן העבר. כשראה אותו, קיבל את חלפון במכת אגרוף.

חלפון: שחקן שלא הפסיק להסתבך 

חלפון, ששיחק במספר קבוצות בארץ, זוהה בעיקר עם הפועל תל אביב בה היה קפטן ואף הניף בשורותיה גביע.

בשנת 2003 הסתבך חלפון בפרשת סמים שהביאו למאסרו למשך כשלוש שנים. לאחר שהשתחרר מהכלא, חזר לשחק כדורגל בקבוצת הפועל ראשון לציון מהליגה הארצית, ועלה איתה ליגה. בפברואר 2007 זכה עם הפועל תל אביב בליגת הוותיקים לאחר ניצחון בפנדלים על מכבי חיפה בגמר. חלפון עצמו הניף, שוב, את הגביע.

בינואר 2008, לאחר שפורסם ספרו של שאול אייזנברג "סדום ועמורה 2" שבו נחשף כי לאחר משחק בין נבחרות ישראל-נבחרת שבדיה בכדורגל שחקן נבחרת ישראל קיים יחסי מין עם נערת ליווי מקומית, הודה חלפון שמדובר בו.

מלבד פרשת הסמים והנערה השבדית, שמו של חלפון נקשר גם בפרשת זיוף צ'קים. בתחילת השנה נגזרו עליו שלושה חודשי עבודות שירות וקנס כספי של 1,500 שקלים.