אחד אחד תקפו בני המשפחה שוטרים

זה התחיל במעצר של פורץ והסתיים במשפחה שלמה בכלא: אמו של חשוד בפריצה שנעצר הגיעה למשטרה, השתוללה ותקפה שוטרים. הם עצרו אותה. אחריה הגיעה האחות, תקפה ונעצרה ולבסוף - האב. וגם: אם של נהג תקפה ונעצרה

תקיפה. אילוסטרציה (חדשות 2, ארכיון)

אמנם ערך המשפחתיות והסולידריות הוא אחד הערכים הנעלים ביותר, אבל המקרה שאירע אמש בפרדס חנה יצליח להרים גבות גם אצל גדולי המאמינים באחווה המשפחתית.

אמש עצרה המשטרה צעיר כבן 20 בפרדס חנה. הצעיר, שהיה מוכר למשטרה, נעצר בחשד לביצוע פריצה לבית. אך זה רק היה תחילתו של הסיפור.

אמו של החשוד לא אהבה במיוחד את העובדה כי בנה היקר נעצר. האישה בת ה-43 הגיעה גם לתחנת המשטרה והחלה, לטענת המשטרה, להשתולל. לאחר שניסתה לתקוף קצין יחידה בתחנה, החליטו השוטרים לעצור גם אותה והיא נכלאה.

סיכום ביניים: בתחנת פרדס חנה עצורים עתה הצעיר ואמו. אבל אז שמעה אחות החשוד על גל המעצרים המשפחתי והחליטה לעשות מעשה: האחות בת ה-20 הגיעה גם היא לתחנת המשטרה והחלה גם היא להשתולל ולתקוף שוטרים. וכן, ניחשתם נכון, גם היא נעצרה ונכלאה.

אחרון חביב, היה זה האב. הגבר בן ה-44 לא הבין כנראה לאן נעלמה פתאום משפחתו. הוא הגיע לתחנת המשטרה ולא תאמינו מה עשה (או שכן): גם הוא, לטענת המשטרה, השתולל. גם הוא תקף קצין משטרה, וגם הוא נעצר ונכלא.

התפוחים שלא נפלו רחוק מהעץ מובאים להארכת מעצרם בבית המשפט בחדרה.

קריית ביאליק: אין אהבה כאהבת אם

נראה שהרוח המשפחתית שורה בכל רחבי הארץ, שכן מקרה דומה אירע אמש גם בקריות.

רוכב אופנוע בן ה-18, גם הוא מוכר למשטרה, נעצר בקריית ביאליק לאחר שנמלט מניידת סיור שביקשה לבדוק אותו. הצעיר, על פי החשד, נטש את אופנעו ונמלט מהמקום. לאחר מרדף רגלי קצר הוא נתפס ותקף את השוטרים.

לאחר בדיקת רוכב האופנוע, גילו השוטרים כי הצעיר נהג בפסילה. הוא נחקר ונכלא. אמו של הצעיר החליטה לא לעבור על הנושא לסדר היום: האישה, בשנות ה-40 לחייה, הגיעה לתחנת המשטרה למחות על המעצר. כמו בסיפור הקודם, גם פה, האישה, לדברי המשטרה, החלה להשתולל ולהכות את החוקרת. היא נעצרה ונכלאה.