הרכב נגנב - עם התינוק בתוכו

שפרעם: נהג רכב יצא "רק לרגע" והשאיר את הרכב, עם בנו התינוק בן הארבעה חודשים בתוכו, מונע. שניות ספורות אחר כך הרכב נגנב. רק לאחר מצוד משטרתי נרחב בסיוע מסוק נמצא הרכב נטוש וכשבתוכו, בריא ושלם, התינוק

הרכב נגנב עם התינוק (חדשות 2)

למי שעדיין לא השתכנע כי אסור להשאיר ילדים באוטו ולו לרגע אחד - כדאי מאד לקרוא את הסיפור הבא.

תושב שפרעם החנה הערב את רכבו "רק לרגע", והשאיר אותו מונע בסמוך לבניין המועצה בעיר. גנב ניצל את העובדה כי בעל הרכב לא היה בתוכו ומיהר לגנוב את המכונית. מה שלא ידע הגנב, זה שהוא לא לקח רק את הרכב: בתוך המכונית נמצא גם תינוק בן 4 וחצי חודשים.

בעל הרכב הבחין שמכוניתו, עם תינוקו שבפנים, נגנב. בסיוע עובר אורח שרכב על קטנוע הוא החל במצוד אחר הרכב הגנוב. במקביל עדי ראייה דיווחו למשטרה על המתרחש. ניידות משטרה פרסו מחסומים באזור הארוע, ומסוק משטרתי הוזנק לסייע במרדף. בסופו של דבר ורק לאחר דקות ארוכות של חרדה, אותר הרכב נטוש באזור הכפר אעבלין.

לסיפור הזה סוף טוב: התינוק נמצא ברכב כשהוא בריא ושלם. גנב הרכב, לעומת זאת, לא נמצא. במשטרת ישראל ביקשו לנצל את האירוע החמור על מנת להדגיש ולבקש מהאזרחים שלא להשאיר מכוניות מונעות ללא השגחה - ובוודאי שלא להשאיר פעוטות בתוך כלי רכב כאלו.

בתחילת החודש: הרכב והילד בן ה-6 נעלמו

מקרה דומה התרחש בתחילת החודש. תושב ת"א החנה את רכבו בעיר, השאיר את בנו בן ה-6 ברכב ויצא לדקה לקיוסק. כשחזר, נדהם לגלות כי הרכב - והילד בתוכו - נעלם. האיש התקשר למשטרה בפאניקה ודיווח כי הרכב נגנב והילד נחטף.

האב המבוהל התקשר מיד למשטרה ודיווח כי מכוניתו נגנבה - כשבנו הקטן בתוכה. במשטרה לא לוקחים סיכונים במקרים כאלה, ותוך דקות היו במקום האירוע עשרות ניידות שפתחו בסריקות נרחבות על מנת למצוא את הרכב, לפני שהחוטפים יצאו מהעיר והמרדף יהפוך למסובך הרבה יותר.

לא חלפה דקה, ואחת הניידות זיהתה את הרכב החשוד - חונה כ-200 מטר משם, בצידו השני של הרחוב, כשהילד בן ה-6 שמח וטוב לב במושב האחורי, בלי לדעת כלל מהמהומה שהתרחשה מסביב. כוחות משטרה גדולים הוקפצו למקום, ולאחר מספר דקות גילו את הרכב כ-200 מטר משם. רק אז הבין האב המבולבל כי שכח איפה חנה.