עוברת אורח הצילה בת 12 מקשיש שתקף אותה מינית

מתברר שיש עוד מי שעושה מעשים טובים: סימה אלון, תושבת גדרה, הבחינה בקשיש כבן 78 כשהוא תוקף מינית ילדה בת 12 באמצע הרחוב. הקשיש ניסה לנשק את הילדה ולגעת בשדיה, והציע לה 200 שקל. אבל סימה רדפה אחריו, התעמתה עמו, והצליחה לעכב אותו עד להגעת השוטרים. עכשיו היא אומרת: "היה לי ברור שהוא הולך - רק למשטרה"

נגיעות תמורת 200 שקל. קשיש במעצר. ארכיון (חדשות 2)

עוברת אורח הצילה ילדה בת 12 שנקלעה לידיו של קשיש בן 78 שתקף אותה מינית: האישה, שהבחינה בילדה שנמצאת במצוקה, רדפה אחרי הגבר התוקף, התעמתה עמו ועיכבה אותו עד להגעת השוטרים.

"נסעתי עם בתי ברכב, כשלפתע הבחנתי בגבר מבוגר שמנסה לחבק ילדה ונוגע בשדיה בכוח", סיפרה סימה אלון, תושבת גדרה, לחדשות 2 באינטרנט. "מיד עצרתי את הרכב ורצתי לכיוונו של הגבר התוקף, שהחל לברוח".

"היה לי ברור שהאיש הזה לא הולך לשום מקום - רק למשטרה"

"קראתי לעברו שיעצור מיד, והיה לי ברור שהאיש הזה לא הולך לשום מקום מלבד לתחנת המשטרה", סיפרה אלון. הקשיש, שנשא מקל הליכה סירב לעצור. לאחר מרדף קצר תפסה אותו האישה בז'קט שלבש והחלה להיאבק עמו ברחוב.

"הוא החל לתקוף אותי עם המקל ולהכות אותי כדי שאעזוב אותו, אך לבסוף הצלחתי להושיב אותו על המדרכה וצעקתי לאנשים שהיו ברחוב שיזעיקו את השוטרים", היא מספרת.

הקשיש הציע לילדה 200 שקלים

"כל הזמן הזה אנשים עמדו ברחוב, הסתכלו ולא עשו דבר", העידה סימה, אמא ל-5 ילדים שמעולם לא עברה הכשרה של קרב מגע. "הילדה הייתה מבוהלת וחיוורת כסיד. היא לא הצליחה להביט על האיש".

שוטרי תחנת רחובות הגיעו בתוך מספר דקות למקום ועצרו את האיש בן ה-78. "האיש תפס את הילדה ברחוב, נישק אותה והציע לה 200 שקלים", סיפרה דוברת משטרת השפלה, רב פקד לאה זוהר. "מעצרו הוארך עד מחר, אז תגיש נגדו פרקליטות מחוז מרכז כתב אישום בגין מעשה מגונה".

לגבי סימה, מסתבר שאין זו הפעם הראשונה שהיא מיישמת את "חוק השומרוני הטוב". "בעבר כבר נתקלתי בגבר שניסה לפתות ילדה ברחובות והצלחתי להבריח אותו", סיפרה. "כנראה שתחושות של אמא עובדות הרבה יותר טוב מכל דבר אחר".

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2