האב החשוד ברצח בתו: "איבדתי את העשתונות, אני מצטער"

בית המשפט בעכו האריך היום את מעצרו של האב החשוד ברצח בתו אמש בבית ג'אן. "הוא ראה מסך שחור בשלב כלשהו, ואמר שהוא לא הבחין בין טוב לרע", אמר סניגורו. במשטרה התנגדו לשלוח אותו להסתכלות: "הוא מסר גרסה מפורטת ולא הראה שום מצוקה נפשית"

גופת הבת. "ראה חושך בעיניים" (חדשות 2)

"אני מאוד מצטער על מה שעשיתי", כך אומר הבוקר איסאם נאג'ם, החשוד ברצח בתו בת ה-23 אמש על רקע חילול כבוד המשפחה. על פי החשד האב, בן 46, ירה בראשה של בתו ברכב המשפחתי. בדיון שנערך היום בבית המשפט בעכו הוחלט להאריך את מעצרו בשלב זה בעשרה ימים.

סניגורו של החשוד, עו"ד סאמר עלי, ביקש לשלוח את נאג'ם להסתכלות פסיכיאטרית. "הוא הגיע למשטרה, אבל הוא לא זוכר שום פרט ממה שקרה שם קודם", אמר עלי. "הוא ראה מסך שחור בשלב כלשהו, ואמר שהוא לא הבחין בין טוב לרע - ואיבד את העשתונות".

נאג'ם משמש כסוהר בשב"ס ב-30 השנים האחרונות, ולאחרונה הוא כיהן בתפקידים בכירים בהם רב-כלאי. משפחתו נחשבת לאחת מהמכובדות בכפר. "המשפחה לא יודעת מאיפה הסיפור הזה נפל עליה", אמר עורך דינו של נאג'ם.

במשטרה התנגדו היום לחלופת מעצר או לשליחת החשוד להסתכלות פסיכיאטרית. "הוא מסר במשטרה גרסה מפורטת, לא הראה שום מצוקה נפשית, והודה בכל שלבי החקירה", אמרו היום חוקרי המשטרה. "בשלב זה הוא מסוכן מעצם ביצוע הרצח". שופט בית המשפט בעכו, משה אלטר, אמר אף שיש סכנה שהחשוד יפגע בבחור שניהל רומן עם בתו, ועלול לשבש את החקירה בתיאום עדויות.

"יריתי בבת שלי"

אתמול הגיע נאג'ם לתחנת המשטרה בכרמיאל, כאשר במכונית הטרנזיט שלו שוכבת בתו כשהיא פצועה קשה מיריות בפלג גופה העליון. הוא מסר לשוטרים את האקדח האישי שלו ואמר להם: "יריתי בבת שלי". מצבה של הבת הידרדר במהירות וצוות מד"א אשר שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותה. במקביל הגיעו לתחנת המשטרה קרובים נוספים של הצעירה כשהם נסערים.

חוקרי המחלקה לזיהוי פלילי של המשטרה בדקו את המכונית של האב והחלו באיסוף הראיות. מהחקירה הראשונית התברר כי הצעירה ניהלה קשר רומנטי עם גבר, קשר שהאב לא היה מרוצה ממנו.