חשד: תושב בית ג'אן רצח את בתו על רקע חילול כבוד המשפחה

תושב בית ג'אן הגיע עם בתו כשהיא פצועה קשה לתחנת המשטרה בכרמיאל, מסר לשוטרים את האקדח ואמר: "יריתי בבת שלי". מצבה הידרדר במהירות והיא מתה. עפ"י החשד האב לא היה מרוצה מקשר רומנטי שניהלה בתו עם בחור

תושב בית ג'אן חשוד שרצח אמש את בתו בת ה-23 על רקע חילול כבוד המשפחה. הגבר, שעובד בשירות בתי הסוהר, נעצר לאחר שהתוודה על המעשה בפני השוטרים אליהם הגיע בעצמו - עם בתו הפצועה קשה ברכבו.

האב הגיע לתחנת המשטרה בכרמיאל כאשר במכונית הטרנזיט שלו שוכבת בתו כשהיא פצועה קשה מיריות בפלג גופה העליון. הוא מסר לשוטרים את האקדח האישי שלו ואמר להם: "יריתי בבת שלי". מצבה של הבת הידרדר במהירות וצוות מד"א אשר שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותה. במקביל הגיעו לתחנת המשטרה קרובים נוספים של הצעירה כשהם נסערים.

חוקרי המחלקה לזיהוי פלילי של המשטרה בדקו את המכונית של האב והחלו באיסוף הראיות. במקביל החלו חוקרי משטרה אחרים לקבץ פרטים ראשונים על הרקע לאירוע. מהחקירה הראשונית התברר כי הצעירה ניהלה קשר רומנטי עם גבר, קשר שהאב לא היה מרוצה ממנו.

אח שחזר את רצח אחותו

במקרה אחר של רצח בתוך המשפחה לפני כשלושה חודשים, הוצא וואדי אבו עמר מהכלא בו הוא מוחזק, כדי לשחזר את רצח אחותו, נדיה. הוא, אחיו ודודו שיספו את גרונה ורצחו אותה, ואז טמנו אותה בחלקת אדמה קטנה סמוך לבית העלמין של רחובות.

השוטרים נעזרו במחפרון כדי לגלות את שרידי הגופה. גם כלבי גישוש השתתפו במאמצים ואחרי מספר שעות נמצאו השרידים של הגופה, שנטמנה לפני שנתיים.

נדיה, בת 21, התארסה לבקשת אביה, אבל אז הודיעה לו שיש לה אהבה אחרת ואין לה כוונה להינשא לבחור שאביה בחר לה. האב זעם על חילול כבוד המשפחה. אחיה איימו עליה, היא נדדה בין מקלטים שונים, אך לבסוף הם מצאו אותה, הביאו אותה לאזור המבודד - ורצחו אותה.

שעות ספורות קודם ביפו: בן רצח את אביו ופצע את אמו

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2