פעם שנייה באותו יום: תאונת פגע וברח קשה

צעיר בן 23 נהרג כששני קטנועים התנגשו זה בזה בנתניה. השניים שהיו על הקטנוע הפוגע נמלטו מהמקום והמשטרה פרסה מחסומים במטרה לאתר אותם. שעות ספורות קודם לכן נפצעה קשה בת 25 כשמשחק מסוכן על הכביש הסתיים בתאונת פגע וברח

פינוי גופת הרוג בתאונה. ארכיון (רויטרס)

בפעם השנייה ביממה התרחשה אמש על הכבישים תאונת פגע וברח, שהפעם גם עלתה בחיי אדם: רוכב קטנוע בן 23 נהרג מפגיעה של קטנוע נוסף בנתניה. המשטרה הקימה מחסומים כדי לאתר את רוכב הקטנוע הפוגע.

שני הקטנועים נסעו ברחוב גיבורי ישראל בנתניה. במהלך עקיפה שביצע אחד מהם הוא הוא התנגש בקטנוע השני. כתוצאה מההתנגשות נהרג אחד מהרוכבים. על האופנוע האחר רכבו שניים – האחד חבוש קסדה לבנה והשני לבוש קסדה שנייה. הם נמלטו מהמקום.

אתמול בשעות הצהריים נפצעה קשה בת 25 ליד נתיבות מפגיעת מכונית שנהגה נמלט מהמקום, אך נעצר מאוחר יותר. אמש התברר מה הביא לתאונה הקשה הזו: שתי מכוניות שבהן נהגו צעירים נסעו אחת ליד השנייה במטרה מטופשת אחת – כדי שהנוסעים בשתי המכוניות השונות יוכל לאחוז בידיים של חבריהם במכונית המקבילה.

דריסה בשולי הכביש
 
המכונית הפוגעת נסעה מכיוון באר שבע לכיוון אשקלון. היו בה הנהג, בן 20, ועוד שלושה נוסעים.  את המשחק המסוכן הם ביצעו סמוך לצומת המזלג. כשהמכוניות נצמדו זה לזה איבד הנהג את השליטה, ירד לשוליים ופגע בהולכת הרגל שעמדה שם.

אחרי הפגיעה נמלטו שתי המכוניות מהמקום, אך הן זוהו ונעצרו במחסום משטרתי סמוך לשדרות. חקירת בוחני התנועה של מרחב הנגב גילתה את מה שבאמת התרחש על הכביש.

בבית החולים סורוקה בבאר שבע עדיין מאושפזת הפצועה במצב קשה. היא קיבלה טיפול ראשוני בחדר הטראומה, וכעת היא מאושפזת ביחידה לטיפול נמרץ כשהיא מורדמת ומונשמת.