החשד: משחק מסוכן על הכביש הסתיים בפצועה קשה בתאונת פגע וברח

חקירת המשטרה גילתה שצעירים שנסעו בשתי מכוניות נסעו זה לצד זה סמוך לנתיבות בניסיון להחזיק ידיים. אחד הנהגים, בן 20, איבד שליטה וסטה לשוליים. שם הוא פגע בבת 25 שמאושפזת במצב קשה כשהיא מורדמת ומונשמת

לנהג שפגע בצהריים בבת 25 ליד נתיבות, פצע אותה קשה ולאחר מכן נמלט מהמקום הייתה כנראה סיבה טובה לעשות זאת. הערב התברר בחקירת המשטרה כי הדריסה הזו החלה, על פי החשד, במשחק מסוכן במיוחד בין נהגים צעירים על הכביש.

שתי המכוניות שבהן נהגו צעירים נסעו אחת ליד השנייה במטרה מטופשת אחת – כדי שהנוסעים בשתי המכוניות השונות יוכל לאחוז בידיים של חבריהם במכונית המקבילה.
 
המכונית הפוגעת נסעה מכיוון באר שבע לכיוון אשקלון. היו בה הנהג, בן 20, ועוד שלושה נוסעים.  את המשחק המסוכן הם ביצעו סמוך לצומת המזלג. כשהמכוניות נצמדו זה לזה איבד הנהג את השליטה, ירד לשוליים ופגע בהולכת הרגל שעמדה שם.

הפצועה מונשמת ומורדמת

אחרי הפגיעה נמלטו שתי המכוניות מהמקום, אך הן זוהו ונעצרו במחסום משטרתי סמוך לשדרות. חקירת בוחני התנועה של מרחב הנגב גילתה את מה שבאמת התרחש על הכביש.

הנהג הפוגע נעצר ומחר הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט.

בבית החולים סורוקה בבאר שבע עדיין מאושפזת הפצועה במצב קשה. היא קיבלה טיפול ראשוני בחדר הטראומה, וכעת היא מאושפזת ביחידה לטיפול נמרץ כשהיא מורדמת ומונשמת.