חולון: הסבתא ריססה ילדים בגז מדמיע

חבורת ילדים בחולון גילתה בדרך הקשה שלא כל מי שהולך קצת יותר לאט ושיערו מלבין - הוא בהכרח חייכן וידידותי. קשישה בשנות ה-70 לחייה ריססה בגז מדמיע את הצעירים, מכיוון שחשדה שזרקו לעברה בקבוק פלסטיק. "פשוט התעצבנתי", הסבירה לחוקרים ההמומים

מתברר שהסבתות בחולון עצבניות (חדשות 2. אילוסטרציה)

למה מצפה ילד ממוצע כשהוא פוגש אישה מבוגרת? לסוכריה מתוקה, אולי לליטוף על הראש, או אפילו לצביטה לבבית בלחי. אבל כמו שלמדו היום ילדי חולון, לא כל מי שעברה את גיל ה-70 - היא בהכרח סבתא חביבה.

כעשרה ילדים בגילאי 8-10 שיחקו בשעות אחר הצהריים להנאתם באולם הספורט המקומי ברחוב ההסתדרות בחולון, כשלהפתעתם הרבה נתקלו בקשישה זועמת חמושה בגז מדמיע שלא גילתה רחמים.

מחקירת המקרה עולה כי האישה צעדה לתומה ברחוב ההסתדרות בעיר, כאשר בקבוק פלסטיק הושלך לעברה מעבר האולם. האישה, שחשבה כי היוותה מטרה לזריקה, ממש לא הייתה מוכנה לעבור על האירוע בשתיקה.

הסבתא אמרה לשוטרים: "פשוט התעצבנתי"

היא צעדה בכעס לאולם, שלפה בקבוק של גז מדמיע וריססה את הצעירים ללא הבחנה בפניהם. כוחות משטרה ומד"א שהוזעקו לאירוע ממש לא ציפו לגלות עבריינית בשנות ה-70 לחייה. הפרמדיקים הגישו טיפול לילדים שנפגעו בעיניהם, כשבמקביל עצרו השוטרים את החשודה המשתוללת ו"ניטרלו" אותה מנשקה.

בחקירתה נתבקשה הסבתא להסביר מה גרם להתקפת האמוק הבלתי שגרתית. האישה לא התבלבלה וטענה בפני השוטרים: "פשוט התעצבנתי".

עקבו אחר חדשות 2 בטוויטר

עוד השבוע: סבתא בת 95 נתפסה ב-135 קמ"ש