החשד: עבריין המין הסדרתי חזר לתקוף ברעננה

לעופר צרפתי יש 18 הרשעות קודמות בעבירות מין והוא נמצא תחת פיקוח רשויות אכיפת החוק. אך כל זה לא מנע ממנו, על פי החשד, מלתקוף שוב. הפעם הקורבן היא נערה בת 16 שהתלוננה כי צרפתי התנפל עליה לאור יום, נצמד אליה וחיכך את איבר מינו באחוריה. היום הוארך מעצרו

השם עופר צרפתי ממש לא זר למשטרה. פועל הבניין בן ה-32 מלוד הוא בעל עבר פלילי עשיר במיוחד, והורשע לא פחות מ-18 פעמים בביצוע עבירות מין. צרפתי אף נמצא תחת פיקוח של רשויות אכיפת החוק, אבל זה ממש לא מנע ממנו, על פי החשד, לתקוף שוב ולהטיל אימה על נערה תמימה נוספת.

אתמול בצהריים, כך חושדים במשטרה, מצא צרפתי טרף חדש בדמותה של צעירה בת 16 שהלכה לתומה ברעננה. הוא הפשיל את מכנסיו, שלף את איבר מינו, נצמד אל אחוריה של הנערה והחל להשתפשף בהם.

הצעירה ההמומה צעקה בקול לעזרה והצליחה ללכוד את תשומת לבה של אמה שהייתה בקרבת מקום. השתיים תקפו את החשוד בחזרה והוא נמלט במהרה מהמקום. האם והבת הזעיקו את השוטרים ומסרו תיאור מדויק של החשוד. לאחר זמן מה הוא נלכד באזור בנייה בעיר, נעצר והועבר לחקירה בתחנת המשטרה. 

"נחישותה של המתלוננת מנעה תקיפות נוספות"

"נחישותה וקור רוחה של המתלוננת הם אלה שסייעו לנו לשים יד על החשוד במהירות", סיפר מפקד תחנת כפר סבא , סנ"צ שי אזולאי. במשטרה מעריכים כי בזכות התגובה המהירה ולכידת החשוד בזמן קצר ייתכן ונמנעו תקיפות של צעירות נוספות.

בית משפט השלום בכפר סבא האריך בצהריים את מעצרו של צרפתי בארבעה ימים. במהלך הדיון הכחיש פרקליטו של צרפתי, עו"ד נאטור עיזאת, את החשדות המיוחסים למרשו וביקש מבית המשפט להטיל צו איסור פרסום על הפרשה. בית המשפט דחה את הבקשה על הסף.