סמנכ"לית התוכן של "רשת" שהותקפה סמוך לביתה שוחררה מבית החולים

שירה מרגלית הותקפה אמש סמוך לביתה בת"א, ופונתה לביה"ח איכילוב במצב קל מאוד. בן זוגה, אילן שילוח, סייע לה. על כל פרטי החקירה הוטל צו איסור פרסום. מפקד מחוז ת"א: "כל כיווני החקירה נבדקים"

סמנכ"לית התוכן של "רשת", שירה מרגלית, הותקפה אמש סמוך לביתה בתל אביב. היא פונתה במצב קל לבית החולים איכילוב בעיר. במהלך הלילה היא שוחררה לביתה.

בן זוגה לחיים של מרגלית, הפרסומאי אילן שילוח, הגיע למקום במקביל לתקיפה וסייע לה. על כל שאר פרטי המקרה הוטל צו איסור פרסום.

למקום האירוע הגיע צוות מז"פ וגם מפקד המחוז, ניצב שחר איילון. "אנחנו יוצאים לעבוד", אמר ניצב איילון אמש, "מצפה לנו לילה ארוך. כל כיווני החקירה נבדקים".

מחברת "רשת" נמסר בתגובה: "אנחנו מזועזעים מתקיפתה של שירה מרגלית ודואגים לשלומה. בשלב זה אין לנו פרטים על התקיפה. אנו מצפים ממשטרת ישראל לבדוק את העניין לעומק ובמהירות".

מחברת "קשת" נמסר: "אנו מביעים זעזוע עמוק על תקיפת מרגלית ומאחלים לה החלמה מהירה. אנו תקווה כי יתפסו במהרה את התוקפים וימצו עימם את הדין".

בעבר הותקפו גם אורלי וילנאי ואבי ניר

לפני כחודשיים הושלך חזיז ונמרחה צואה בפתח בניין המגורים שבו חיים העיתונאים אורלי וילנאי וגיא מרוז. באירוע לא היו נפגעים, וזמן קצר לאחר מכן נעצרו ארבעה חשודים במעשה - שלושה בגירים וקטין.

מחקירה המשטרה עלה כי מדובר היה במה שהמשטרה הגדירה "מעשה קונדס", ובלי קשר לתחקיר שאמור להתפרסם על בית"ר ירושלים בתכניתה של וילנאי, "שתולים", כשבוע לאחר המקרה.

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט אמרה וילנאי כי "התקיפה הייתה על רקע הפרק של שתולים על בית"ר. היה לי עימות איתם אתמול".

בחודש נובמבר הותקף מנכ"ל קשת, אבי ניר, כשטייל עם כלבו בצפון תל אביב. התוקפים קראו לניר בשמו על מנת לזהותו וכאשר השיב בחיוב תקפו אותו באלות. הוא פונה לבית חולים "איכילוב" בתל אביב באמצעות אמבולנס לאחר שנמצא על ידי אחד משכניו. מצבו של ניר הוגדר קל והוא נשאר לאשפוז במשך מספר ימים.

יו"ר "קשת", מוזי ורטהיים הביע אז זעזוע עמוק מהאירוע. "אנו מצפים מהמשטרה לפתוח בחקירה יסודית, לפענח את המקרה ולמצות את הדין עם התוקפים. אני מאחל לאבי ניר החלמה מהירה ומחזק את ידי משפחתו ועובדי קשת", אמר ורטהיים.