ועכשיו: אלעד אלפרון חשוד בסחיטה

בנו של יעקב והאח של דרור ממשיך את ה"מסורת" של המשפחה: יום לאחר שנעצר כשהוא דוהר ברכבו ב-150 קמ"ש, נעצר אלעד בחשד לסחיטה באיומים של איש עסקים. 200 אלף שקלים נמצאו בחיפוש בביתו. ומה הוא אומר? "זה כסף המיועד לרכישת הבית בו אנו גרים"

אלעד אלפרון, ארכיון (חדשות 2)

רשויות החוק ממשיכות לרדוף את משפחת אלפרון: אלעד אלפרון, בנו של יעקב אלפרון שחוסל לפני כחצי שנה, ואחיו של דרור שנידון לפני כחודשיים לעשרה חודשי מאסר, נעצר היום על ידי היחידה המרכזית של מחוז תל אביב בחשד לשני מקרי סחיטה באיומים. בחיפוש שנערך בביתו נמצא גם סכום של 200 אלף שקלים. לטענתו, מדובר בכספים המשמשים את משפחתו לרכישת הבית בו היא מתגוררת בשכירות.

מעצרו של אלפרון בוצע בתום חקירה סמויה שהתנהלה בתקופה האחרונה. במשטרה התקבלו מספר תלונות, ביניהן ממתווך נכסים ובעל תחנת דלק. על פי החשד, דרש אלפרון ביחד עם מספר מחבריו מאות אלפי שקלים מהמתווך - תוך שהוא מנופף ומתגאה בשם משפחתו. במקרה אחר, על פי החשד, ניסה אלפרון לסחוט באיומים בעלים של תחנת דלק.

אחיו של אלעד, דרור אלפרון, שנחשב ל"יורש" של יעקב, נידון לפני כחודשיים לעשרה חודשי מאסר, לאחר שהורשע בעבירה של סחיטה באיומים. זאת לאחר שהביע חרטה על מעשיו. בהחלטתו הורה השופט עודד מודריק כי אלפרון ירצה 30 חודשי מאסר, מתוכם עשרה בפועל. בנוסף, נגזר עליו קנס של 10,000 שקלים.

אתמול התקבל ערעורו של דרור אלפרון, על כך שועדת השחרורים לא ניקתה שליש מתקופת מאסרו. בעקבות קבלת הערעור, צפוי דרור להגיע עם עורכי דינו כבר בשבוע הבא לדיון נוסף בניקוי עונשו.

אלפרון הסגיר עצמו באמצעות חדשות 2