בן 73 חשוד באונס ילדה בת 7

המשטרה עצרה את תושב רחובות לאחר שבת זוגו התלוננה כי אנס את ילדתה בת ה-7. השוטרים חקרו את הילדה שחשפה את מסכת ההתעללות הקשה, וסיפרה כי החשוד נהג לתקוף אותה בבתי מלון בבת ים

חשד: קשיש אנס את בתה בת ה-7 של זוגתו. אילוסטרציה

פרשיית התעללות מינית מזעזעת נחשפה היום בבת ים: קשיש בן 73 נעצר בחשד שאנס את בתה בת ה-7 של זוגתו במשך מספר חודשים.

משטרת מרחב איילון החלה לחקור את האירוע הקשה בעקבות תלונה שהגישה לפני מספר ימים בת זוגו של החשוד, בה טענה כי האיש תקף את בתה הקטנה בין היתר גם בבתי מלון בעיר. במקביל גבו חוקרי ילדים עדות מבתה של המתלוננת וזו גוללה בפניהם את מסכת ההתעללות שעברה. בעקבות הממצאים נעצר האיש, תושב רחובות, ונחקר במשטרה.

הבוקר היה אמור להגיע החשוד לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון. אך בשל מצבו הבריאותי הלקוי לא התייצב באולם.

הנאשם לקורבן: "אני אעשה לך ילדים"

במקביל לחשיפת הפרשה, הגישה הבוקר פרקליטות מחוז מרכז כתב אישום נגד משה קרדאנה, בגין אונס של צעירה ברחובות.

על פי כתב האישום, תקף קרדאנה בן ה-37 את המתלוננת בת ה-23 במהלך בילוי משותף בביתו, לאחר שהשניים שתו וודקה. בזמן האירוע התפרץ הנאשם, תפס את ידה של הצעירה ומשך אותה לכיוון חדר השינה. "אני אוהב אותך", אמר קרדאנה בכעס למתלוננת ההמומה. "אני אוכיח לך, אני אעשה לך ילדים". 

הצעירה הצליחה להדוף את הנאשם ולקום מהמיטה, אולם הנאשם שב ודחף אותה. לאחר מכן הפשיל קראדנה את מכנסיו והחדיר אצבעותיו לאיבר מינה של המתלוננת, על אף צעקותיה והתנגדותה.

כשסיים לבצע בה הנאשם את זממו, אחזה המתלוננת בבקבוק וודקה שהיה בסלון ודרשה מן הנאשם שיפתח את דלת הדירה, אחרת תדקור אותו. כשסירב התקרבה הצעירה אל הדלת, ואז תפס הנאשם את הבקבוק מידה. כתוצאה מכך נפלה המתלוננת על הרצפה, והנאשם בעט בה. רק לאחר מכן, הצליחה המתלוננת להימלט מן הדירה.