ההורים החשודים בהזנחה: "ביקשנו עזרה ואף אחד לא בא"

הזוג החשוד בהזנחה חמורה של שלוש בנותיו, הגיע היום לבית המשפט בחיפה. "הלכנו לעובדים סוציאליים, הבטיחו לעזור לנו אבל אף אחד לא בא", אמרו למצלמות. השניים מוכרים היטב למשטרה. אמש, כשפרצו השוטרים לביתם, הם מצאו דירה ללא מקרר, ללא מזון וללא ריהוט - ואת שלוש הבנות ששהו בדירה ונראו מוזנחות מאוד

"הלכנו לעובדים סוציאליים, הבטיחו לעזור לנו , אבל אף אחד לא בא", כך אומרת היום בזעם האם שנעצרה אמש בחשד להזנחת שלוש בנותיה בביתה בעיר התחתית בחיפה. "אף אחד לא מכיר בנו", אמרו היום האם ובעלה, כשניסו להסביר את פשר ממצאי המשטרה ואנשי הרווחה של עיריית חיפה, אמש בביתם של השניים.

לטענתם, מאז קיבלו אישור להיכנס לישראל משכם, הם אינם מצליחים לפרנס את שלוש בנותיהם. "היא מכרה כל מה שהיה לה", אמר היום הבעל. "אף אחד לא מתעניין בנו", הוא הוסיף.

תינוקת בת שנה עם חיתול ספוג בשתן

אמש נעצרו האם, בת 42 העובדת כיצאנית, ובעלה, בן 36 העובד כסרסור. השניים מוכרים היטב למשטרה, וברשותם נתפסו גם כ-30 אלף שקלים במזומן, שלטענת האם הושגו ממכירת תכשיטיה. זאת, לאחר ששוטרי סיור של משטרת חיפה שהוזעקו לדירה בעיר התחתית בחיפה, הבחינו מחלון הדירה בילדה בת חמש אוחזת בתינוקת בת שנה וחצי.

לאחר שפרצו השוטרים את הדלת, גילו לתדהמתם כי בדירה הושארו וננעלו תינוקת בת שנה, ושתי אחיותיה, בנות חמש ושש. הילדות נראו מוזנחות, וכף גם הדירה בה שהו: ללא מקרר, ללא מזון וללא ריהוט. התינוקת אף לבשה חיתול ספוג בשתן.