חשד לרצח: גופת גבר נמצאה במטעים באזור גן יבנה

גופתו של גרגורי רבינוביץ', תושב אשדוד, בן 55, שנעדר מביתו מאז אמש אותרה בשדה פתוח דרומית לגן יבנה. הגופה נמצאה כשהיא כפותה ועליה סימני אלימות קשים. נבדקים מספר כיווני חקירה שונים, בהם רצח על רקע לאומני. המשטרה הטילה איפול על פרטי החקירה

זירת רצח, ארכיון (חדשות 2)

חשד לרצח בדרום: גופתו של של גרגורי רבינוביץ' גבר כבן 55 מאשדוד נמצאה בשעות הצהריים בשדה פתוח באזור גן יבנה. הגופה נמצאה כשהיא כפותה ועליה סימני אלימות קשים. 

נסיבות האירוע עדיין אינן ברורות. החשד המרכזי הוא רצח על רקע פלילי - אולם המשטרה שהטילה איפול על פרטי החקירה, לא שוללת את האפשרות כי מדובר באירוע על רקע לאומני.

למקום מציאת הגופה הוזעקו כוחות משטרה גדולים. למקום הוזעקו גם צוותי המעבדה הניידת לזיהוי פלילי של המשטרה שהחלו לאסוף ראיות בשטח. הזירה נסגרה לצוותי תקשורת, וכאמור, הוטל איפול על פרטי החקירה.

בני המשפחה סיפרו כי הנרצח נעדר מאז אמש. המונית עליה נהג נמצאה נטושה במקום אחר.

לפני שבוע וחצי: גבר התאבד בדקירות סכין

גופת גבר בן 72 נמצאה לפני כשבוע וחצי בדירה ברחוב בלפור בבת ים, כשעליה דקירות סכין. אשתו של הנרצח בת ה-73 נעצרה בתחילה בחשד למעורבות באירוע, אך מאוחר יותר התחזקה ההערכה כי מדובר בהתאבדות, לאחר שלדברי פתולוג שהגיע למקום אין חשד לפלילים.

כוחות משטרה ומד"א הוזעקו לדירה לאחר שהאישה הנסערת התקשרה ודיווחה על המקרה. כאשר הגיעו למקום הם מצאו את הגבר שוכב על הרצפה כשהוא מדמם וסכין נעוצה בלבו. הצוות הרפואי נאלץ לקבוע את מותו במקום.