מפוטר טרי שהיה שתוי שלף אקדח לעבר צוות מד"א

את הסיפור הזה אנשי מד"א ירקון כנראה לא ישכחו זמן רב: הערב הם הוקפצו לטפל באדם שאיבד את הכרתו בחניון של קניון "אבנת" בפתח תקווה. כשניסו לטפל בו - האיש קפץ במפתיע על רגליו והחל לאיים על הפראמדיקים באקדח טעון. האיש נעצר והועבר לחקירה, המשטרה: כנראה מדובר באדם שפוטר מעבודתו לפני כמה ימים

אנשי מד"א באו לטפל - וכמעט נפגעו (חדשות 2)

מפוטר טרי חיפש נקמה – ואיים על אנשי מד"א באקדח: הפראמדיקים שהגיעו הערב לחניון של הקניון בפתח תקווה כדי לטפל באדם שאיבד את הכרתו, ממש לא היו מוכנים לכך שאותו אדם יקום על רגליו וינופף לעברם באקדח טעון.

צוות של מד"א-ירקון הגיע הערב לטפל באדם ששכב מחוסר הכרה בחניון של קניון "אבנת" בפתח תקווה, לאחר שהוזעק אל המקום בשיחת טלפון אנונימית.

אנשי מד"א ניגשו אל הבחור כדי להעניק לו טיפול ראשוני, אך הופתעו על ידי אותו "מחוסר הכרה", שלפתע קם על רגליו ושלף לעברם אקדח.

"הופתענו לגלות שמהבחור מדיף ריח חריף של אלכוהול", סיפר לחדשות 2 יאיר הירש, פראמדיק מד"א-ירקון שהגיע למקום. "הוא קם על רגליו והחל לאיים עלינו עם האקדח ביד. הזעקנו את אנשי האבטחה של הקניון, ואלו במקביל הזעיקו את משטרת פתח תקווה".

ככל הנראה פוטר מעבודתו כמאבטח

מהמשטרה נמסר כי האיש הספיק ככל הנראה לזרוק את האקדח לתוך רכבו שחנה בסמוך. בחיפוש שבוצע מאוחר יותר ברכב נמצא האקדח זרוק בתוך הרכב – כשהוא טעון עם כדור בקנה.

החשוד, תושב פתח תקווה, כבן 48, ככל הנראה פוטר מעבודתו כמאבטח לפני מספר ימים. החשוד נעצר ובשעות אלה הוא נחקר במשטרת פ"ת.