חשד: תלמיד בי"ס יסודי שבר את ידו של מורה

ויכוח בין מורה לתלמיד בבית ספר יסודי בנצרת הידרדר לאלימות, כאשר על פי החשד התלמיד דחף את המורה לעבר קיר ושבר את ידו. המורה הגיש תלונה במשטרה. התלמיד הגיע עם הוריו לחקירה במשטרה והוא מכחיש את כל המיוחס לו

אלימות בבית הספר. אילוסטרציה (חדשות 2)

שוב אלימות בין כתלי בית הספר: המשטרה חושדת כי תלמיד בבית ספר יסודי בנצרת שבר אתמול את ידו של מורה במהלך ויכוח בין השניים.

האירוע החמור התרחש בבית ספר נוצרי בעיר, בו מתקיימים לימודים בימי שבת. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי התלמיד דחף את המורה לעבר קיר בחוזקה, מה שהביא לכך שידו של המורה נשברה.

לדברי המורה, הרקע לתקיפה הייתה בקשתו מהתלמיד לעזוב את הכיתה לאחר שהפריע. התלמיד נעצר והוא מכחיש את כל הטענות נגדו. הוא יישאר במעצר ויובא בהמשך היום להארכת מעצר.

חשד: אם נשכה מאבטח

בחודש אפריל תקפה, על פי החשד, אם לתלמיד בבית ספר יסודי בנתניה את המאבטח שעמד בכניסה לבית הספר. לטענתה, היא עשתה זאת מפני שמורה החרימה את כדור המשחק של בנה "סטרה לו וזרקה עליו את הכדור".

האם הזועמת חשודה שהכתה את המאבטח, נשכה אותו ואף ניסתה לחטוף את אקדחו. כשהגיעו שוטרי הסיור למקום, היא ניסתה להימלט אך נעצרה.

בחודש ינואר השנה נקטע חלק מאצבעה של מורה מטבריה לאחר שתלמידים שהוציאה מהכיתה טרקו את הדלת על ידה. שלושת תלמידי כיתה י"א נכנסו לשיעור אחרי הזמן, והמורה ביקשה מהם לצאת. במהלך ויכוח ביניהם עזבו התלמידים את הכיתה בזעם וטרקו את הדלת בחוזקה. בבית החולים נאלצו לקטוע חלק מאצבעה של המורה.