קטטה המונית ברהט: 9 פצועים קשה

ריב בין 2 פלגים של אותה משפחה בעיר הבדואית רהט בנגב הפך לקטטה המונית ואלימה. מד"א פינה 9 פצועים קשה, 5 בינוני ו-3 קל לביה"ח סורוקה והכריז על "אירוע רב נפגעים". כוחות משטרה רבים נמצאים במקום, הפרמדיקים והחובשים הונחו להתמגן בקסדות ואפודים

פינוי באמבולנס. ארכיון (חדשות 2)

9 בני אדם נפצעו באורח קשה סמוך לשעה 11:00 בבוקר, בקטטה המונית שפרצה ביישוב הבדואי רהט, בנגב. מד"א הזרים לאזור אמבולנסים וצוותים רפואיים רבים, והכריז על "אירוע רב נפגעים". 5 נוספים נפצעו באורח בינוני, 3 נפצעו באורח קל. כל הפצועים פונו לבית החולים סורוקה בבאר שבע.

ככל הנראה, מדובר בקטטה בין שני פלגים ששייכים לאותה משפחה בעיר. במהלך הקטטה היה שימוש בנשק חם אך לא ברור האם כל הפצועים נפצעו מירי או מכלי נשק אחר. מהמשטרה נמסר כי עד כה נעצרו 8 חשודים במעורבות בקטטה. כוחות משטרה גדולים עדיין נמצאים בעיר, וצפויים להתקיים מעצרים נוספים.

ממד"א נמסר כי למקום הגיעו 10 רכבי נט"ן וכ-20 אמבלונסים. כוחות רבים של משטרת רהט ומרחב הנגב הוזעקו גם הם בזירת האירוע. הפרמדיקים והחובשים שהגיעו במקום הונחו להתמגן בקסדות ובאפודי מגן.

יהודה שושן, מנהל מחוז דרום במד"א סיפר לחדשות 2 באינטרנט על האירוע. "מדובר באירוע מריבה בתוך משפחה, שהפך לקטטה המונית עם ירי", לדברי שושן, כוחות מד"א המתינו עד שיסתיים הירי בעיר - ואז נכנסו לשכונה כדי לטפל בפצועים הרבים.

"גם האמבלונסים שהיו בדרך לרהט נתקלו ברכבים פרטיים עם פצועים, טיפלו בהם ופינו אותם. כוחות נוספים הוזרמו לתחנת מד"א רהט. כל הצוותים שלנו היו עם קסדות ושכפ"צים. אמנם הכל נרגע, אבל עדיין יש מתיחות שם", הוסיף שושן.