הותר לפרסום: ריקו שירזי הוא החשוד במעורבות ברצח

העבריין הבכיר חשוד בסיוע לרצח ארתור מטייב בנתניה. עפ"י החשד, הרקע לרצח הוא מאבק על שליטה במערך ההימורים בנתניה. בנו של שירזי, שי, נעצר גם הוא בחשד למעורבות בדקירה

המשטרה הצליחה לשים את ידה על העבריין הבכיר: הערב הותר לפרסום כי ריקו שירזי הוא העבריין שנעצר אתמול בחשד לסיוע ברצח ארתור מטייב.

חוקרי היאחב"ל הגיעו אתמול בשעות הבוקר לביתו של שירזי בשרון וערכו בו חיפוש. לאחר מכן הוא נעצר ונלקח לחקירה משטרתית. הערב גם הותר לפרסום כי גם בנו של שירזי בן ה-26, שי, נעצר לפני תשעה ימים בחשד למעורבות ברצח.

בית משפט השלום בפתח תקווה האריך היום את מעצרו של שירזי האב בחמישה ימים. מעצרו של שירזי הבן הוארך בשמונה ימים לצורך המשך החקירה.

החשד: מאבקי שליטה על עסקי ההימורים

מטייב נדקר למוות במהלך קטטה באזור התעשייה החדש בנתניה בפסח. הוא נמצא שרוע ומדמם על הרצפה בתחנת דלק, סמוך למבנה בו מתנהלים משחקי הימורים. על פי הערכת המשטרה הרקע למעשה הוא מאבקי שליטה על העסקים הלא חוקיים במקום.

צוות ניידת טיפול נמרץ שהגיע לזירה נאלץ לקבוע את מותו של מטייב. "הגענו לזירה ומצאנו אותו למעשה ללא רוח חיים", סיפר הפרמדיק שי עטיה.

ליד הנרצח, המוכר למשטרה בתחום עבירות הרכוש, נמצא צעיר אחר כשהוא דקור בידו. "הפצוע ככל הנראה קשור לנרצח", סיפר ביום הרצח סגן מפקד תחנת נתניה, סנ"צ איתי ליברמן. 

ריקו שירזי מדבר על משפחות הפשע

דוח המבקר: מתקשים להילחם בפשע