החשוד בשחיטת החתולים מחיפה: "אלה עופות"

לפני שבוע וחצי הגיעה המשטרה לביתו של תושב חיפה, בן 51, לאחר שאחת משכנותיו התלוננה על היעדרו. בחצר מצאו השוטרים כלבים משוטטים, אבל כשפתחו את המקרר נחרדו לגלות בתוכו עשרות פגרים של חתולים שחוטים. הלילה נמצא החשוד בחוף הים בעתלית וטען: "אלה לא חתולים, אלה עופות". היום הוא יובא להארכת מעצר

משטרת חיפה הצליחה לעצור הלילה את תושב העיר, הנעדר מזה שבוע וחצי מביתו וחשוד בהתעללות אכזרית בבעלי חיים - לאחר שבמקרר שהיה בחצר ביתו נמצאו עשרות פגרי חתולים שנשחטו והוקפאו.

החשוד, בן 51, נמצא על ידי המשטרה בחוף הים בעתלית ונלקח לחקירה ראשונית, במהלכה טען: "אלה לא חתולים, מדובר בעופות". הבוקר הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בחיפה.

עשרות פגרי חתולים בתוך המקרר

הפרשה נחשפה בסוף החודש שעבר , לאחר שאחת משכנותיו של החשוד, בשכונת הדר, התקשרה למשטרה והודיעה על היעדרותו. השוטרים הגיעו לביתו כדי לנסות לגלות מידע על מה שעלה בגורלו. אבל כשהגיעו למקום, נתקלו במחזה המזוויע.

"כשהגענו למקום הבחנו בכלבים משוטטים בחצר", סיפרו השוטרים במקום. "מחוץ לדירה בחצר מצאנו בתוך מקרר עשרות פגרי חתולים, שככל הנראה שנשחטו".

"עמותת תנו לחיות לחיות מזועזעת מהמקרה", אמרה דוברת העמותה אתי אלטמן בעקבות פרסום ההתעללות. "אנו מקווים כי המשטרה תעשה כל שביכולתה להביא את החשוד במעשה לדין. אין לנו ספק כי אדם המתעלל בצורה אכזרית כזו בבעלי חיים מסוגל לפגוע גם בבני אדם".