7 עצורים נוספים בחשד לדקירת בנו של מאמן הספורט

לאחר שאתמול נעצר חשוד ראשון בדקירת בנו של מאמן הספורט הבכיר, עצרה הלילה המשטרה 7 נערים נוספים בחשד למעשה. כולם מכחישים את המיוחס להם. מצבו של הנער ממשיך להיות קשה, אך יציב

היחידה המרכזית של מחוז מרכז במשטרה עצרה לפנות בוקר שבעה נערים החשודים במעורבות בקטטה, שבה נדקר בערב יום העצמאות, בנו של מאמן כדורגל מוכר. המשטרה חוקרת את הנערים, בני 15 ו-16 מראשון לציון, בתקווה להבין מי מהם הוא הדוקר.

אתמול נעצר חשוד ראשון במעשה, נער בן 17 גם כן מראשון לציון. הנער הודה בחקירתו שהוא אכן היה בזירת האירוע בזמן הדקירה, אך הכחיש בתוקף כי הוא זה שדקר את הנער.

דקירה בערב יום העצמאות

האירוע התרחש, כאמור, בערב יום העצמאות. הנער הנדקר בילה באותו הערב עם שניים מחבריו באחד מהפארקים בעיר, כשלפתע פגשו השלושה בחבורת נערים אחרת, שככל הנראה הייתה מסוכסכת עם אחד מחבריו של הנער. עד מהרה התפתחה קטטה בין שתי החבורות - במהלכה נדקר הנער ברגלו.

בדקירה נפגע העורק הראשי של הנער, מה שגרם לאיבוד דם רב. הנער הובהל לבית החולים אסף הרופא בעיר, כשהוא במצב אנוש - אך במהלך הלילה יוצב מצבו. בשבוע החולף פקדו את מיטתו עשרות מכרים של אביו, מאמן ספורט ידוע ופופולרי ששמו עדיין אסור לפרסום בשלב זה.

במשטרה שבים ומדגישים כי הנער הנדקר כלל לא היה מעורב בקטטה באופן ישיר, אך כיוון שהיה חלק מחבורת הנערים שהותקפה - הותקף גם כן. כעת ינסו במשטרה לדלות מידע נוסף על התקרית משבעת הנערים העצורים.